Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

New York’ta Büyük Kaza: 103 Yaralı

ABD’de New York kentinde bir tren kazası gerçekleşti. Tren kazası oldukça şiddetli olsa da hayatını kaybeden olmaması, fakat bununla birlikte 103 yaralı olması da şaşırttı.

New York’ta Büyük Kaza: 103 Yaralı
New York’ta Büyük Kaza: 103 Yaralı Musa
Bu içerik 512 kez okundu.

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük şehirlerinden olan New York’ta Long Island Brooklyn semtleri arasında yolcu taşıyan yolcu treni, Brooklyn Atlantic Terminal’ine geldiği sırada duramayıp bariyerlere çarpması sonucu tren büyük bir kaza yaptı. Kazada şans eseri ölen olmasa da 103 kişi hafif bir şekilde yaralandı.

Amerika Birleşik Devletleri New York Kenti saatine göre 08.00 saatlerinde tren kazasında 103 kişi farklı yerlerinde yaralandılar.

Olayın olduğu andan itibaren tren istasyonuna çevre hastanelerden sağlık personelleri ve ambulanslar sevk edildi. Yarası ciddi olan yolcular ambulanslarla yakın hastanelere sevk edilirken, yarası daha hafif olan ve hastaneye gerek olmayan kişiler ise o an terminale gelen sağlık görevlileri tarafından müdahale edilerek tedavi edildi.

ABD’de gerçekleşen bu tren kazasına neyin sebep olduğu henüz açıklanmadı. Ama edinilen bilgiye göre trenin platforma çarpması fren sistemindeki problemden kaynaklı olduğu yönünde. Olayla ilgili soruşturma sürerken, treni süren makinist sorguya alındı.

abd abd tren kazası abd tren 103 yaralı new york tren kazası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar