Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

İstanbul’da Elektrik Kesintisi Kararı Alındı. Ne Zaman Elektrikler Kesilecek?

İstanbul’da bakım ve onarım adı altında 7 Ocak Cumartesi günü 9 ilçede bazı sokak ve caddelerde elektrik kesintisi yaşanacağı bildirildi.

İstanbul’da Elektrik Kesintisi Kararı Alındı. Ne Zaman Elektrikler Kesilecek?
İstanbul’da Elektrik Kesintisi Kararı Alındı. Ne Zaman Elektrikler Kesilecek? Musa
Bu içerik 427 kez okundu.

Söylenene göre ülkemizde siber saldırılar sonucu ulusal elektrik santralinden elektrik alınmadığı söylenmişti. Bu konuda çalışmaların sürdüğü ve elektrik yetersizliğinin giderileceği bildirilmişti. Bu uyarının ardından ülke genelinde elektrik sistemleri kontrol altına alınmış ve bazı noktalarda da alınmaya devam ediyor. Bu kapsamda bakım ve onarım yapan elektrik firmaları zaman zaman elektrik kesintileri yapıyor. Bilindiği üzere İstanbul’un birçok yerinde 4 Ocak gününde de elektrikler kesilmişti.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'den (BEDAŞ) yaptığı açıklamada Sarıyer'de İstinye, Yeniköy, Tarabya, Kireçburnu, Ferahevler mahallelerinde bakım ve onarım adı altında saat 01.00 – 09.00 arasında elektrik kesintileri yaşanacağını söyledi.

Bunun yanında ise Sarıyer'de ayrıca Zekeriköy Mahallesi Kilyos Caddesi ve civarında 09.00 – 16.00 saatleri arasında 7 Ocak günü elektrik kesintisi yaşanacak.

Bahçelievler'de, Yenibosna Merkez Mahallesi Değirmenbahçe, Prof. Dr. M. Nevzat Pisak, Çınar, Siteler, Sanayi, Yıldırım Beyazıt, Atatürk caddeleri ile Remzi Özkaya, Oruç Reis, Arif Ağa, Kavak, Ihlamur 3, Bloklar, Boyner, Gündüz, Okul 2, Barış, Öksüz, Çavuş, Kahraman, Köyaltı, Karakol, Erdal, Erciyes 1, Ata 1, Elif, Paktaş, Nigar, Kaya 1, Kayalık, Huzur sokaklarında ve Çobançeşme Mahallesi Elmalı, Serik, Manavgat, Tepecik,, Yaprak 1, Kımız, Okul, Genç Osman 1, Altay, Selvi, Aşiyan 1 sokakları ve Mithat Paşa, Dumlupınar caddeleri ve çevresinde 08.00 – 19.00 arasında elektrikler kesilecek.

Küçükçekmece'de, Kartaltepe Mahallesi Çobançeşme Fidanlık Sokak ve civarı 08.00-19.30 saatleri içinde elektrik kesintisi yaşayacak.

Esenyurt'ta, Yunus Emre Mahallesi 393., 392., 381., 395., 440., 448. sokaklar ve Mandıra Caddesi ile Avcılar'da ise Yeşilkent Mahallesi, G-19., G-20., G-21., G-22., G-23. Sokak ve çevrelerinde 08.00 – 20.00 arasında elektrikler kesilecek.

Bayrampaşa'da, 09.00-16.00 saatleri içinde Altıntepsi Mahallesi Uygur Caddesi ve civarında, Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi, Rami Kışla caddeleri ile Karakaş, Caner sokakları ve civarında ise 13.00-16.00 saatlerinde elektrikler kesilecek.

Beylikdüzü'nde, Adnan Kahveci Mahallesi Kafkas, Paşabahçe caddeleri ve civarı 09.00-14.00, OSB Mahallesi 2., 4., Ali Çebi caddeleri ve civarı 13.00-19.00 saatleri içinde elektriklerde bakım ve onarımdan doalyı kesinti yaşanacak.

Zeytinburnu'nda, Kazlıçeşme Mahallesi Kennedy Caddesi ve civarına 11.00-15.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

istanbulda elektrik kesintisi elektrik kesintisi istanbul 7 ocak elektrik kesintisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar