Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

2017’de Elektrik ve Doğalgaza Zam Olacak mı?

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak yaptığı açıklamalarda genel olarak insanları rahatlatmayı başardı. Bakanın açıklamasına göre, elektrik dağıtım merkezlerine ABD tabanlı siber saldırılar aldıklarını, bu saldırıların sürekli püskürtüldüğünü, ülkemizin enerji konusunda sıkıntısı olmadığı ve üretim problemi de olmadığı bu yüzden 2017 yılında herhangi bir zam düşünülmediğini söyledi.

2017’de Elektrik ve Doğalgaza Zam Olacak mı?
2017’de Elektrik ve Doğalgaza Zam Olacak mı? Musa
Bu içerik 453 kez okundu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak yaptığı açıklamalarda genel olarak insanları rahatlatmayı başardı. Bakanın açıklamasına göre, elektrik dağıtım merkezlerine ABD tabanlı siber saldırılar aldıklarını, bu saldırıların sürekli püskürtüldüğünü, ülkemizin enerji konusunda sıkıntısı olmadığı ve üretim problemi de olmadığı bu yüzden 2017 yılında herhangi bir zam düşünülmediğini söyledi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak yapılan ihbarları özenle takip ettiklerini açıkladı. Çünkü ihbarlarda birçok yerde elektrik kablolarına kesilerek zarar verildiği, bazı yerlerde trafoların sorun çıkardığı, bazı yerlerde ise kişilerin trafolara zarar verdiği ihbarları alındığını söyledi.

SİBER SALDIRILAR PÜSKÜRTÜLÜYOR

Ülkemize karşı her alanda olduğu gibi enerji alanında da baskı kurulmaya çalışılmasına değinen Bakan Albayrak, ABD tabanlı sürekli siber saldırılar aldıklarını ama bu saldırılar ülkemizin siber savunma sistemleriyle püskürtüldüğünü söyledi.

YAZ SAATİ UYGULAMASINDAN HERKES MEMNUN

Yaz saati uygulamasına değinen Albayrak, 100’de 80 -90 oranında kişilerden yaz saati uygulaması hakkında olumlu sonuç alırken kalan kişilerden olumsuz sonuçlar aldıklarını, tabi ki hiçbir sistem değişikliğini 100’de 100’ü memnun edemeyeceğini söyledi.

ELEKTRİK KESİNTİLERİ SON BULACAK

Bakan Albayrak 7 ana elektrik hattının aynı anda koptuğunu ve bunun tarihte ilk kez olduğunu, şuana kadar 4 ana hattın tamir edildiği 3 hat içinde çalışmaların devam ettiğini duyurdu.

elektrik kesintisi bakan berat albayrak siber saldırılar abd elektrik zam doğalgaz zam enerji zam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar