Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Son Dakika: 8 Ocak AÖL Sınavı İptal Olmadı!

AÖL sınavları 7 ve 8 Ocak’ta gerçekleşiyor. Özellikle İstanbul’da bugün yaşan sınava yetişme krizi, acaba 8 Ocak’ta olacak sınavlar ertelenir mi? beklentisi oluşturdu. Ama resmi olarak bir açıklama gelmedi. 8 Ocak’ta AÖL sınavları yapılacak.

Son Dakika: 8 Ocak AÖL Sınavı İptal Olmadı!
Son Dakika: 8 Ocak AÖL Sınavı İptal Olmadı! Musa
Bu içerik 697 kez okundu.

Açık Öğretim Sınavları 7 ve 8 Ocak tarihlerinde yapılıyor. Ülke geneline hakim olan kar İstanbul’a da geldi ve aralıksız kar yağışı hala devam ediyor. Karın eğlencesini çocuklar çıkarırken, arabasıyla işe gitmek zorunda kalan yada bir yere yetişmeye çalışan kişilerin ise kabusu oluyor. Trafiği tamamen kilitleyen kar, ulaşımın durma seviyesine gelmesine sebep oldu. Bugün yapılan AÖL sınavlarına birçok öğrenci katılmadı, kimisi de geç kaldı diye sınava alınmadı. Hatta bazı yerlerde öğretmenler bile sınava geç kaldı. Bazı yerlerde ise sınav kitapçıkları sınav yerine ulaştırılamadı.

Durum böyleyken öğrenciler İstanbul Valisi Vasip Şahin’den resmi bir açıklama bekleyerek sınavın iptal edileceğini düşündüler fakat bu saate kadar validen herhangi bir açıklama yapılmadı. Öğrenciler yarın yani 8 Ocak AÖL sınavlarına yetişmek için tekrar bir kar mücadelesi verecek gibi.

Öğrenciler sınava geç kalmamak için oldukça erken yola çıkmalı. Diğer türlü sınava geç kalınca yetkililer sınava geç gelenleri kabul etmiyorlar.

Gün boyu resmi kurumlara ulaşmaya çalışan AÖL öğrencileri, hiçbir kuruma ulaşamayınca isyanlarını sosyal medyada yayama çabasına girdiler ama bu durum da bir sonuç getirmedi.

Yani özetle yarın 8 Ocak AÖL sınavı olacak. Tüm öğrencilere başarılar diliyoruz.

AÖL 8 ocak sınavı iptal olmadı aöl 8 ocak aöl sınavı aöl
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar