Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Diriliş Ertuğrul Dizisinde Yeni Oyuncu Çağdaş Onur Öztürk

Geçtiğimiz hafta yılın başı anlaşmaları gereği 1 hafta ertelenen Diriliş Ertuğrul dizisi hayranlarının bekleyişleri sürüyor. Ertuğrul’un yeni düşmanı olacak kişi diziye katıldı. Bu rolü canlandıracak olan Çağdaş Onur Öztürk sahnelere geri dönüyor. Bilindiği üzere Onur Öztürk 3 ay önce attan düşmüş ve sakatlanmıştı.

Diriliş Ertuğrul Dizisinde Yeni Oyuncu Çağdaş Onur Öztürk
Diriliş Ertuğrul Dizisinde Yeni Oyuncu Çağdaş Onur Öztürk Musa
Bu içerik 1622 kez okundu.

Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta da oldukça heyecanlı bir bölümle izleyicileriyle TRT1 ekranlarında buluşacak. Diriliş Ertuğrul dizisi gün geçtikçe oyuncu kadrosundaki ünlü oyuncu sayısını artırıyor. Yeni düşman Tekfur’un has adamı Vasilyus karakterini canlandıracak olan Onur Öztürk Engin Altan Düzyatan’ın canlandırdığı Ertuğrul karakterine karşı mücadele edecek.

SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Diriliş Ertuğrul son bölümünde altın madeni basılmış ve Kayı obasından bir ok er şehit olmuştu. Ertuğrul’a teklif edilen evlilik teklifini Ertuğrul reddetmiş ve Çavdar Obası’yla arası bozulmuştu. Hanlı Pazar’ı ele geçiren Ertuğrul Kayı bayrağını pazarın tepesine asmıştı.

Diriliş Ertuğrul dizisi 72. Bölümüyle Çarşamba günü saat 20.00’da TRT1 ekranlarında olacak.

ÇAĞDAŞ ONUR ÖZTÜRK KİMDİR?

16 Ağustos 1979 yılında doğan Çağdaş Onur Öztürk’ün memleketi Sivas’tır. Anadolu üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları bölümünü okuyan ünlü oyuncu Gazi, Sakarya Fırat, Kuzey GüneyBöyle Bitmesin, Kendine İyi Bak ve Aşktan Kaçılmaz dizilerinde rol almış ve en son Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayacaktır.

çağdaş onur öztürk onur öztürk diriliş ertuğrul 72. bölüm diriliş ertuğrul dizisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi