Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

İstanbul’da Kar Tatili İçin 18.00’de Resmi Açıklama Bekleniyor

İstanbul’da herkes kar yapmasını bekliyordu. İşin eğlencesinde olanlar için kar oldukça güzel bir şey. Herkes kartopu oynuyor, kardan adam yapıyor ve güzel vakitler geçiriyor. Fakat trafikteki arabalar ve çalışanlar için ve hatta öğrenciler için kar zulüm gibi geliyor. Kar tatili bekleyen öğrenciler için resmi açıklamanın 17.00’da gelmesi bekleniyor.

İstanbul’da Kar Tatili İçin 18.00’de Resmi Açıklama Bekleniyor
İstanbul’da Kar Tatili İçin 18.00’de Resmi Açıklama Bekleniyor Musa
Bu içerik 455 kez okundu.

 İşe gitmeye çalışanlar trafikten işlerine ya geç kalıyorlar yada geç kalmamak için evlerinden erken çıkmak zorunda kalıyorlar. Arabasıyla bir yere gitmek isteyen kişiler için ise kaza riski çok artıyor ve bunun yanında da trafikten nasiplerini alıyorlar.

Öğrenciler de bir yandan kara sevinirken, bir yandan da okula kesinlikle gitmesi gereken ve okulu uzak olan öğrenciler için kar zulüm oluyor. Bir yandan da öğrenciler kar yağdığı için çok mutlular. Çünkü bir yandan okullar tatil oluyor. Bir yandan kartopu ve kardan adam oynanıyor.

Ülkemizde bu sene kar çok yoğun yağdığı için birçok ilde okullar ara ara bir gün kar tatili yapıyor. İstanbul’da da yoğun kar yağışı sebebiyle öğrenciler kar tatili bekliyorlar.

7 ve 8 Ocak günlerinde AÖL sınavı olan kişiler, sınava geç kaldı diye alınmadı. Hatta sınava bazı öğretmenler ve soru kitapçıkları da kar sebebiyle geç geldi. Bu durumda bile kar tatili olmazken, bakalım normal öğrenciler için kar tatili verilecek mi?

İstanbul Valisi Vasip Şahin’e sürekli tweet atan öğrenciler kar tatilini elde edecekler mi bakalım.

istanbul kar tatili istanbul tatil açıklaması kar tatili
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar