Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Garry Rorigues Galatasaray’a İmzayı Attı

Galatasaray uzun süredir takip ettiği ve kadrosuna katmak için çabaladığı futbolcu Garry Rodrigues ile anlaşarak imzaları attı. Ünlü futbolcu 4.5 yıl Galatasaray’da!

Garry Rorigues Galatasaray’a İmzayı Attı
Garry Rorigues Galatasaray’a İmzayı Attı Musa
Bu içerik 447 kez okundu.

Garry Rodrigues uzun süredir izleniyordu. Sonunda eski kulübü olan PAOK ile görüşmelere başlanmıştı. En son kulüp yetkilileri ile Galatasaray yetkilileri aynı masaya oturarak bir anlaşmaya  vardılar. Anlaşma sonucu imzayı atan Rodrigues 4.5 yıllığına Galatasaray kadrosuna dahil oldu.

 

3.5 MİLYON EURO BONSERVİS

 

Galatasaray’ın resmi olarak açıklamasına göre, Garry Mendes Rodrigues ile kulübü olan PAOK Galatasaray’la anlaştı ve 3,5 milyon Euro bonservis ücreti karşılığında PAOK takımıyla ilişiği kesilecektir. Bunun yanında anlaşmadaki diğer madde ise, Rodrigues Galatasaray’dan transfer edildiğinde elde edilen gelirin 100’de 20’si PAOK takımına verilecek. Bu şartları kabul eden Sarı Kırımızılı camia 4.5 yıllığına ünlü Hollanda vatandaşı ve Yeşil Burun Adaları asıllı futbolcuyu kadrosuna kattı.

 

SEZON BAŞI 1MİLYON 350 BİN EURO

 

Rodrigues ise Galatasaray’dan bu yılın kalan yarısı için 675 bin Euro, kalan 4 sezondan her bir sezon için 1 milyon 350 bin Euro alacak. Bunun yanında ise Süper Lig ve UEFA’dan alına  her puan için 4 bin Euro para alacağı söylendi. Futbolcu takıma ilk 11’de girerse primin 100’de 100’ü, maça yedek olarak başlayıp sonradan girerse 100’de 50 ve ilk 18 kadroda olup maçta oynamazsa 100’de 25 oranında prim alacak.

26 yaşındaki futbolcu kısa süre içinde Galatasaray kampına dahil olacak.

GARRY RODRİGUES TRASFERİ garry rodrigues galatasaray paok galatasarayın yeni transferi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi