Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Şenol Güneş Gidiyor mu? Yerine Kim Gelecek?

Beşiktaş’ta Şenol Güneş’in gelecek sezon takımdan ayrılacağı iddiaları netleşmeye başladı. Bu iddiaların ardından ise yeni bir iddia daha eklendi. Söylenene göre Sporting Lizbon Teknik Direktörü Jorge Jesus Beşiktaş’ın gelecek sezon teknik direktörü olacak.

Şenol Güneş Gidiyor mu? Yerine Kim Gelecek?
Şenol Güneş Gidiyor mu? Yerine Kim Gelecek? Musa
Bu içerik 933 kez okundu.

Beşiktaş’ta Şenol Güneş’in gelecek sezon takımdan ayrılacağı iddiaları netleşmeye başladı. Bu iddiaların ardından ise yeni bir iddia daha eklendi. Söylenene göre Sporting Lizbon Teknik Direktörü Jorge Jesus Beşiktaş’ın gelecek sezon teknik direktörü olacak.

Beşiktaş’ta bir dahaki sezon Şenol Güneş ile anlaşma süresi doluyor. Bu sebeple Beşiktaş Şenol Güneş’in ayrılma isteği olması durumunda yerine yedek teknik direktör arayışına geçtiği iddia ediliyor.

Diario de Noticias isimli Portekiz gazetesine göre Beşiktaş kısa süre önce Portekiz’e gelerek teknik direktör Jorge Jesus ile görüştüğü ve seneye Beşiktaş’ın başına geçeceği iddia edildi.

Sporting Lizbon Teknik Direktörü Jorge Jesus takımdan 6 milyon Euro aldı. Portekiz’de vergiler 100’de 45 olunca Teknik direktör alacağı ücretin yarısını vergi olarak veriyor. Ama Türkiye’de vergi 100’de 15 olunca burada daha düşük fiyat teklif edilse de daha çok kazanacağı bir rakam söylendiği söyleniyor.

FENERBAHÇE'Yİ REDDETMİŞTİ

Jorge Jesus zamanında Fenerbahçe’nin kendisine verdiği teklifi reddetmişti. Beşiktaş’ın bu teklifine ise olumlu baktığı söyleniyor.

Jorge Jesus 2 sezon önce Benfica’dan ayrıldığı sırada Fenerbahçe kendisiyle ilgilenmiş ama teknik adam Fener’in teklifine olumsuz baktığını dile getirmişti.

62 yaşındaki yetenekli teknik adam Jorge Jesus bir dahaki sezon Beşiktaş’a gelecek mi sorusu herkesin merak ettiği bir konu oldu.

BEŞİKTAŞ şenol güneş ayrılık jorge jesus beşiktaş teknik direktör trasferi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar