Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Galatasaraylı Yönetici Aküzüm, Fenerbahçe Maçı Sonrası: “Herkes Haddini Bilecek”

THY Euroleague mücadeleleri kapsamında Fenerbahçe deplasmanına çıkan Galatasaray Odeabank’ın yöneticisi Ural Aküzüm, kritik maç sonrası ipleri geren, dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Galatasaraylı Yönetici Aküzüm, Fenerbahçe Maçı Sonrası: “Herkes Haddini Bilecek”
Galatasaraylı Yönetici Aküzüm, Fenerbahçe Maçı Sonrası: “Herkes Haddini Bilecek” Haberci
Bu içerik 245 kez okundu.

THY Euroleague mücadeleleri kapsamında Fenerbahçe deplasmanına çıkan Galatasaray Odeabank’ın yöneticisi Ural Aküzüm, kritik maç sonrası ipleri geren, dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Rakiplerimizin oyuncularının sosyal medya hesaplarına baktığımız zaman, kulübümüze, Türkiye’nin en köklü takımlarından biri olan Galatasaray’a karşı ağıza alınmayacak küfürler edildiğini görüyoruz diye Aküzüm, “Sporcuların özellikle Türk gençlerine karşı örnek davranış ve tutum içerisinde olması gerekiyor. Bu saygısızların her şeyden önce bu kadar açık ve cüretkarca sosyal medya üzerinden küfürler yağdırması bize sistemde ve düzende ne kadar büyük boşlukların olduğunu ve açıkların olduğunu da gösteriyor. Bu ülkede spor faaliyetleri içerisinde olan bireyler, küfür etmeden önce iki kere düşünmesi ve ona göre söylemlerde bulunması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

DİSİPLİN KURULU ARTIK HAREKETE GEÇMELİ VE GEREKENİ YAPMALIDIR
Bu yaşananlar kabul edilemez şeylerdir ve herkes haddini bilecek diyen Galatasaray Odeabank yöneticisi Ural Aküzüm, “Bizim tarafımız, Galatasaray taraftarları, vefalı ve ahlaklı bir taraftar grubudur. Bizim taraftarlarımız dünkü müsabaka da kulübümüze yapılanlar asla unutmayacaktır. TFF ve TBF disiplin kurumlarının harekete geçmesini temenni ediyoruz” cümlelerini kullandı.

fenerbahçe galatasaray odebank ural aküzüm açıklama fenerbahçe galatasaray küfür taraftar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar