Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Kafkas: “Çok Kötü Oynadık”

Galatasaray karşısında alınan 6-0’lık farklı yenilgi sonrası kameraların karşısına geçen Akhisar Belediyespor teknik direktörü Tolunay Kafkas özeleştiride bulunarak dikkat çekici açıklamaları kamuoyu ile paylaştı.

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Kafkas: “Çok Kötü Oynadık”
Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Kafkas: “Çok Kötü Oynadık” Haberci
Bu içerik 225 kez okundu.

Galatasaray karşısında alınan 6-0’lık farklı yenilgi sonrası kameraların karşısına geçen Akhisar Belediyespor teknik direktörü Tolunay Kafkas özeleştiride bulunarak dikkat çekici açıklamaları kamuoyu ile paylaştı. Şunu söyleyebilirim ki söyleyebileceğim pek bir şey yok bu maça dair, “Bu gece oynanan maçta kendi takımımızı tanımakta gerçekten büyük zorluk çektik. Çok kötü bir futbol ortaya koyduk, takımımızın bütün fertlerinin şapkasını önüne çekip yaptığı hataları değerlendirmesi ve üzerinde düşünmesi gerekiyor. Böyle bir geceyi hak etmedik, güçlü bir takıma sahibiz, hepimizin kendisine çeki düzen vermesi gerekiyor. Yani bugün ki Akhisar Belediyespor’un elle tutulur hiçbir yanı yok, bahaneler kabul edilemez” ifadelerini kullandı.

GALATASARAY’IN SEZON GENELİNDE SAVUNMA SIKINTISI YAŞADIĞI DOĞRU FAKAT BİZ GÜÇ GÖSTEREMEDİK
Galatasaray’ın sezon genelinde çok ciddi savunma sıkıntıları yaşadığını belirten Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, “Fakat bizler rakibimizin sezon başından bu yana yaşadığı açıklıkları bilmemize rağmen değerlendiremedik, özellikle hücumda hiçbir varlık gösteremedik. Galatasaray’a uzak bir futbol ortaya koyarsanız cezasını çekersiniz. Bugünde uzak bir futbol oynamamızdan ileri gelen farklı bir yenilgi almış bulunuyoruz” cümlelerini kullandı.

akhisar belediyespor teknik direktörü tolunay kafkas galatasaray maç sonrası maç sonucu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
Galatasaray’ın 400 Bin Euroluk Oyuncusu Sakatlandı
Galatasaray’ın 400 Bin Euroluk Oyuncusu Sakatlandı