Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Beşiktaş’tan Demba Ba için Resmi Açıklama Geldi!

Beşiktaş’ın eski golcülerinden olan ve taraftarın sevgilisi haline gelen Demba Ba ara dönem transfer sezonu için İstanbul’a geldi. İşte Beşiktaş’tan Demba Ba Açıklaması!

Beşiktaş’tan Demba Ba için Resmi Açıklama Geldi!
Beşiktaş’tan Demba Ba için Resmi Açıklama Geldi! Haberci
Bu içerik 268 kez okundu.

Beşiktaş’ın eski golcülerinden olan ve taraftarın sevgisi haline gelen, Çin Ligi ekiplerinden biri olan Shanghai Shenhua takımında oynayan Demba Ba ara transfer sezonu için İstanbul’a geldi. Havalimanında gazetecilere açıklamalarda bulunan Demba Ba, “Beşiktaş taraftarının ve Beşiktaş kulübünün benim kalbimdeki yeri çok farklı. Her zaman bu kulüpte oynamayı ve ter dökmeyi istiyorum. Şunu söyleyebilirim ki transferim yüzde 80 oranında herhangi bir sıkıntı olmadan gerçekleşecek. Beşiktaş’a yeniden dönmenin heyecanını yaşıyorum” ifadelerini kullandı.

BUGÜN DE BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ TARAFINDAN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ
Acıbadem Sports’ta gerekli sağlık kontrollerine giren Demba Ba, sırasıyla detaylı kan tetkiklerini yaptırdı, iç hastalıkları, ortopedi, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji kontrollerini gerçekleştirdi. İlgili sağlık kontrolleri sonrasında ise siyah beyazlılardan Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) gönderilen resmi yazıda “Demba Ba’nın geçici transferi konusunda kendisiyle ve kulübüyle görüşmelere başlanılmıştır. Sonraki gelişmeler yine kamuoyuna ve taraftarımıza tarafımızca bildirilecektir” ifadeleri kullanıldı. Diğer taraftan Demba Ba için sosyal medya üzerinden Beşiktaşlı taraftarlar övgü dolu sözler kullandı, Demba Ba’nın takımda olması gerektiğinin altı çizildi.

demba ba demba ba transfer beşiktaş resmi açıklama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray’ın Güçlü Eldiveni Uruguay Başarısıyla Gündemde
Galatasaray’ın Güçlü Eldiveni Uruguay Başarısıyla Gündemde
"Cenk, Hem Kafasını Hem de Ayaklarını Kullanabilen Çok İyi Bir Santrfor"