Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Erman Toroğlu Aziz Yıldırıma Sert Yüklendi: “Ben Kimim Lan Diyor…”

Ekranların sevilen futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım’a sert sözler ile yüklenerek, Fenerbahçe’nin geldiği konumun Yıldırım ile alaka olduğunu iddia etti. İşte Erman Toroğlu’nun olay yaratacak o sözleri!

Erman Toroğlu Aziz Yıldırıma Sert Yüklendi: “Ben Kimim Lan Diyor…”
Erman Toroğlu Aziz Yıldırıma Sert Yüklendi: “Ben Kimim Lan Diyor…” Haberci
Bu içerik 661 kez okundu.

Ekranların sevilen futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım’a sert sözler ile yüklenerek, Fenerbahçe’nin geldiği konumun Yıldırım ile alaka olduğunu iddia etti. İşte Erman Toroğlu’nun olay yaratacak o sözleri! Aziz Yıldırım’ın yaptığı önemli hatalardan biride takımı dinamitlemesidir diyen Toroğlu, “Çıkıyor orada burada, onu alsaydım, bunu alsaydım, şu futbolcuyla şöyle yapsaydım diye açıklamalarda bulunuyor. İster istemez Fenerbahçeli futbolcularda bu defa, ‘Ben kimim lan diyor’ yani kendisiyle mukayese etmek durumunda kalıyor. Bugün sarı lacivertli taraftarların, takımın ve de kulübün huzursuzluğu Aziz Yıldırım’dan ileri gelmektedir. Bu çok net bir şekilde anlaşılmaktadır. Rakipleri hakkında konuşuyor sürekli olarak MHK’lardan bahsediyor, ya sanane… sanane… “ ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE’YE YENİ BİR 10 NUMARA DEĞİL, YENİ BİR BAŞKAN LAZIM
Bakın Fenerbahçe yeni transferler gerçekleştirme noktasında büyük sıkıntı yaşıyor, yeni transfer yapamıyor kulüp sizce bu neden takımda bir yönetim eksikliği daha doğrusu yanlışlığı var diyen Erman Toroğlu, “Benim buradan bir şeyi daha açıkça ifade etmem gerekiyor, Fenerbahçe kulübüne yeni bir 10 numaradan ziyade, yeni bir başkan gelmesi gerekiyor, Aziz Yıldırım’ın artık görevi bırakması gerekiyor” Dedi.

erman toroğlu fenerbahçe aziz yıldırım ara transfer yeni sezon yeni 10 numara
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar