Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Bursaspor Köklü Değişikliklere Gidiyor, 3 Futbolcu Takımdan Gönderildi!

Hamza Hamzaoğlu’nun yerine görevi devir alan yeni teknik direktör Mutlu Topçu ile kameraların karşısına geçen Bursaspor Başkanı Ali Ay, ara transfer dönemine dair önemli açıklamalarda bulundu ve yaşanan son gelişmeleri kamuoyu ile paylaştı.

Bursaspor Köklü Değişikliklere Gidiyor, 3 Futbolcu Takımdan Gönderildi!
Bursaspor Köklü Değişikliklere Gidiyor, 3 Futbolcu Takımdan Gönderildi! Haberci
Bu içerik 339 kez okundu.

Hamza Hamzaoğlu’nun yerine görevi devir alan yeni teknik direktör Mutlu Topçu ile kameraların karşısına geçen Bursaspor Başkanı Ali Ay, ara transfer dönemine dair önemli açıklamalarda bulundu ve yaşanan son gelişmeleri kamuoyu ile paylaştı. Bu dönemde gerekli şartlar yerine getirilirse takımımıza yeni heyecan katacak bir iki transfer ile görüşmelerimize devam ediyoruz diyen Başkan Ay, “Hocamız ile de görüştük, kendilerinin kadro hakkında ki yorumlarını da aldık. Baktığımız transferler ile antlaşmaları sağlarsak eğer transferleri gerçekleştiririz, herhangi bir nedenden olumsuz olma durumunda ise var olan mevcut kadromuz ile ilerlemeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

ADVİNCULA, TOMAS NECİD VE SANE BURSASPOR KADROSUNDAN AYRILDI
Advincula, Tomas Necid ve Sane’nin ara transfer döneminde Bursaspor’dan ayrıldığını belirten Bursaspor Başkanı Ali Ay, “Advincula yaklaşık 600 bin dolar karşılığında Meksika’nın Tigres De La UANL takımına, Tomas Necid Polonya’nın Legia Varşova takımına, Sane ise Fransa’nın Auxerre takımına satın alma opsiyonu ile 200 bin Euro antlaşma çerçevesinde gönderildi. Tomas Türkiye’de oynayamıyordu, umarım orada kaliteli bir futbol sergiler ve bizde sezon sonunda güzel bir fiyata kendisini satarız” Dedi.

bursaspor mutlu topçu yeni transfer ara dönem bursaspor başkanı ali ay
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar