Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Volkan Demirel Hakkında Açılan Soruşturmanın Detayları Belli Oldu

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel hakkında Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından açılan soruşturmanın 6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi'ne Dair Kanun uyarınca açıldığı bildirildi.

Volkan Demirel Hakkında Açılan Soruşturmanın Detayları Belli Oldu
Volkan Demirel Hakkında Açılan Soruşturmanın Detayları Belli Oldu Haberci
Bu içerik 285 kez okundu.

17 Ocak 2017 tarihinde Ülker Sport Arena'da Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki basketbol müsabakasının ardından sahaya inerek taraftarlara tezahürat yaptırdığı bilinen Fenerbahçei futbol takımının kalecisi Volkan Demirel hakkında Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Basın ve Spor Soruşturma Bürosu tarafından resen soruşturma açıldığı bildirildi. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Basın ve Spor Soruşturma Bürosu'nda görevli Ramazan Öksüz ve Ahmet Arslan isimli savcılar tarafından açılan soruşturmada kaleci Volkan Demirel'e yüklü miktarda ceza verilebileceği iddia edildi. 

İŞTE BÖYLE HER SENE BÖYLE TEZAHÜRATI YAPMIŞTI

Türk Hava Yolları EuroLeague'in 20. Haftası müsabakasında Galatasaray karşısındaki müsabakayı 15 sayı geriden gelen Fenerbahçe'nin 85 - 80 kazanmasının ardından sahaya inerek basketbol takımı oyuncuları ile birlikte 'İşte böyle, her sene böyle, Cimbom'a böyle ...' tezahüratını yaptıran Fenerbahçe futbol takımının kalecisi Volkan Demirel hakkında açılan soruşturmanın detayları ile ilgili olarak paylaşılanlar arasında soruşturmanın 6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi'ne Dair Kanun'un 14. maddesi kapsamında yasal gereği yapılmak üzere Ceza Muhakemeleri Kanunu'nun 160. maddesi uyarınca açıldığı bilgileri yer aldı. Bahsedilen müsabaka sonrası yaptırdığı tezahürat ile binlerce taraftarın tepkisini çektiği aktarılan Volkan Demirel'in hakkınca açılan soruşturma ile ilgili olarak herhangi bir açıklama yapmadığına dikkat çekilirken önümüzdeki günler içerisinde ifade vermek üzere savcılığa gitmek zorunda olduğunun altı çizildi.

volkan demirel soruşturma detaylar son durum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar