Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Galatasaray Yöneticisi Dursun Özbek'ten Açıklama

Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Özbek,Riva ve Florya projelerinden elde edilen gelirler ve giderler hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Yöneticisi Dursun Özbek'ten Açıklama
Galatasaray Yöneticisi Dursun Özbek'ten Açıklama Haberci
Bu içerik 376 kez okundu.

Bugün sabah saatlerinde gerçekleştirilen Galatasaray Divan Kurulu'nda görüşme yapmak üzere kürsüye çıkan Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Özbek takım borçları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Yaptığı açıklamalarına Riva ve Florya projelerinden elde edilen gelirler hakkında konuşarak başlayan Başkan Dursun Özbek takımın çok hassas günlerden geçmekte olduğuna dikkat çekerek 'Riva ve Florya'daki projelerimizle ilgili sosyal medyada yanlış yorumlanmasına yönelik yayınlar durmuyor. Çeşitli toplantılarda anlattığımın aksini yansıtacak ve yönetime tenkit mayetinde yorumlar yapılıyor.' şeklinde konuştu.

GELEN PARAYI 5 SANİYE İÇİNDE BANKALARA GÖNDERDİK

Galatasaray Divan Kurulu'nda yaptığı konuşmasını 'Şundan emin olun; kendi varlıklarıma dikkat etmediğim kadar hassasım. Uyumadığım günler oluyor. Sabah 9'da başlayan mesaimi 7.30'a çektim. Dün itibariyla gece saat 22.00'ye kadar kulüpteydim. İlk etaptayönelik Galatasaray'ın kasasına 342 milyon TL para girdi. Bunun 315 milyon TL'si anında 5 saniye sonra Aktif Bank ve Deniz Bank'taki kredi borçlarının kapanmasına gönderildi. Kredi borçlarımız 750 milyon TL'ydi. Geriye 430 milyon TL borçlarımız kaldı. Yakında ihaleler yapılacak. Alacağımız ikinci etapta;  kredi borçlarının tamamının kapanması için çalışıyorum.' ifadelerini kullanarak sürdüren Dursun Özbek, kulübün Aslantepe'deki yerleşkesinin farklı bir hale geleceğini işaret ederek 15 bin kişilik basketbol sahası için gerekli resmi izinlerin alındığını dile getirdi. Öte yandan Dursun Özbek bahsettiği 15 bin kişilik salonda farklı etkinlikler yapılacağını da vurgulayarak ' Sadece maç günü yaşayan bir salon olmaktan çıkacak' dedi.

galatasaray divan kurulu dursun özbek riva ve florya
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar