Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Şekip Mosturoğlu Fikret Orman'ın Açıklamalarına Cevap Verdi

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, geçtiğimiz gün yaptığı konuşmasında kamuoyundan özür dileyen Fikret Orman'ın yaptığı açıklamaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Şekip Mosturoğlu Fikret Orman'ın Açıklamalarına Cevap Verdi
Şekip Mosturoğlu Fikret Orman'ın Açıklamalarına Cevap Verdi Haberci
Bu içerik 382 kez okundu.

Geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Fenerbahçe'nin televizyon kanalında katıldığı bir televizyon programında takım gündemi hakkında açıklamalar yapan Asbaşkan Şekip Mosturoğlu olaylı derbinin ardından konuşma yapan Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman'ın sarf ettiği sözler hakkında yorum yaptı. FB Tv'de yaptığı açıklamalarına Robin van Persie hakkında konuşarak başlayan Asbaşkan Mosturoğlu Türkiye Futbol Federasyonu'nun, televizyon programlarında, sosyal medyada ve çeşitli platformlarda kamuoyu tarafından gösterilen tepkiler neticesinde programını belirlemekte olduğunu dile getirdi. 

FİKRET ORMAN'IN ÖZRÜNÜ KABUL EDİYORUM AMA...

Fenerbahçe TV ekranlarında izleyicilerle canlı olarak buluşan televizyon programında yaptığı açıklamalarını Fikret Orman'ın Ziraat Türkiye Kupası hakkında sarf ettiği 'Süt Kupası' sözlerini hatırlatarak başlayan Asbaşkan Şekip Mosturoğlu 'Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, maçın ardından Ziraat Türkiye Kupası için 'Süt Kupası' ifadelerini kullanıyor ve Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilmiyorsa bu demektir ki TFF, kupaya 'Süt Kupası' denildiğinde değerinin düşmediğini düşünmekte.' şeklinde konuştu. Fikret Orman'ın dilediği özür hakkında yaptığı açıklamalarında ise 'Fikret Orman dün özür diledi. Ben Fenerbahçeli bir yönetici olarak özrünü kabul ediyorum ama Fenerbahçe camiası, taraftarlarımızı ve Hasan Çetinkaya bu özrü kabul eder mi bilmiyorum' ifadelerini kullanan Şekip Mosturoğlu TFF yönetmeliğinde adaletin ayarını bozan uygulamaların var olduğunu iddia ederek Robin van Persie'ye ceza verilmemesi gerektiğinin altını çizdi.

fikret orman şekip mosturoğlu fenerbahçe beşiktaş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar