Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Fenerbahçeli Udoh'un Atatürk Aşkı Yeniden Gündeme Geldi

Geçtiğimiz tarihlerde sosyal medya üzerinden paylaştığı gönderilerinde Mustafa Kemal Atatürk'e büyük saygı duyduğunu vurgulayan Fenerbahçeli Udoh, gerçekleştirdiği röportajında hayranlığını yineledi.

Fenerbahçeli Udoh'un Atatürk Aşkı Yeniden Gündeme Geldi
Fenerbahçeli Udoh'un Atatürk Aşkı Yeniden Gündeme Geldi Haberci
Bu içerik 525 kez okundu.

Instagram isimli sosyal medya platformu üzerinden paylaştığı gönderilerinde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Nutuk'unu ve kendisi hakkında yazılan farklı kitapları okumakta olduğuna ilişkin paylaştığı gönderilerle gündeme gelen Fenerbahçe Basketbol Takımı'nın yıldız oyuncusu Ekpe Udoh bugün sabah saatlerinde gerçekleştirdiği röportajında konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarına, basketbolu Fenerbahçe'de bırakmak istediğini belirterek başlayan Udoh, Türkçe dilini öğrenmek istediğinin altını çizdi.

ATATÜRK İLE İLGİLİ YAKINDA BİR PROJEM OLACAK

Fenerbahçe TV muhabirleri ile gerçekleştirdiği röportajına Fenerbahçe Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic'in 'Çılgın' olması özelliğinin en çok sevdiği özelliği olduğunu dile getirerek devam eden Amerikalı pivot Epke Udoh takımda en iyi Bobby Dixon ile anlaştığını vurguladı. Takımda birlikte forma giydiği Gigi Datome'nin sol elinin de kendisininden iyi olduğunu dile getiren Epke Udoh gerçekleştirdiği röportajını Mustafa Kemal Atatürk hakkında konuşarak noktladı. Udoh, Mustafa Kemal Atatürk hakkında düşüncelerini merak eden bir taraftara “Müthiş bir lider olduğunu düşünüyorum ve onun hakkında düşündüklerimle ilgili yakında projem olacak.” şeklinde yanıt verdi. Öte yandan Epke UdohTürkçe’de ilk öğrendiği kelimenin “Merhaba“, söylemeyi en çok sevdiği Türkçe kelimeninse “Hesap” olduğunu söyleyen Udoh, en sevdiği Türk yemeğinin “Kebap” olduğunu ve aynı zamanda “Çay içmeyi de” çok sevdiğini belirtti.

epke udoh atatürk fenerbahçe röportaj
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar