Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Vodafone Arena'daki Beşiktaş Müzesi'nin Açılışı Gerçekleştirildi

Beşiktaş stadyumu Vodafone Arena içerisinde yer alan Beşiktaş Müzesi'nin bugün öğle saatlerinde Başkan Fikret Orman ve çok sayıda önemli ismin katılımı ile açıldığı bildirildi.

Vodafone Arena'daki Beşiktaş Müzesi'nin Açılışı Gerçekleştirildi
Vodafone Arena'daki Beşiktaş Müzesi'nin Açılışı Gerçekleştirildi Haberci
Bu içerik 927 kez okundu.

Bugün öğle saatlerinde Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün Vodafone Arena içerisinde yer alan Beşiktaş Müzesi'nin açılış töreni için Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 65. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çelebi ve basın mensuplarının bir araya geldiği belirtildi. Açılış törenine çok sayıda davetlinin de katıldığı bildirilirken kurdela kesilmesinin ardından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın basın mensuplarına yönelik açıklamalarda bulunduğu ifade edildi. 

HEM SAHA İÇİNDE HEM SAHA DIŞINDA

Vodafone Arena içerisinde bulunan Beşiktaş Müzesi'nin açılış töreninde konuşma yaptığı belirtilen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın 'Öncelikle Beşiktaşlılığından gurur duyduğumuz değerli bakanımıza buraya teşriflerinden ötürü teşekkür ederim. Beşiktaş olarak hem saha içinde hem de saha dışında kulübümüzü gururlandıracak işlere imza atıyoruz. Bugün de burada bir spor tarihi müzesini açıyoruz. Başta sayın Kültür ve Turizm Bakanımız Nabi Avcı olmak üzere Yıldız Sarayı Müzesi Müdürü İlker Tepeköy’e, stadımızın mimarı Bünyamin Derman bey ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Mesele tarihimizi yaşatmak. Beşiktaş sivil toplum kurullarının en önemlilerinden birisi. Biz de elimizden geldiğince bu tarihi yaşatmaya çalışıyoruz. Ayrıca bu müze engelli vatandaşlarımız için yapılmış Türkiye’nin ilk müzesidir. Hiçbir engeli olmayan bir müzedir. Tüm sporseverlere hayırlı olmasını diliyorum.' ifadelerini kullandığı aktarıldı.

beşiktaş vodafone arena müze açılış töreni
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar