Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

İlhan Cavcav'ın Oğlu Gençlerbirliği Başkanlığına Aday Oldu

Geçtiğimiz günler içerisinde hayatını kaybeden İlhan Cavcav'ın oğlu Murat Cavcav, Gençlerbirliği Spor Kulübü başkanlığına aday olduğu yönünde açıklamalarda bulundu.

İlhan Cavcav'ın Oğlu Gençlerbirliği Başkanlığına Aday Oldu
İlhan Cavcav'ın Oğlu Gençlerbirliği Başkanlığına Aday Oldu Haberci
Bu içerik 337 kez okundu.

Geçtiğimiz tarihler içerisinde yaşadığı sağlık problemleri nedeni ile hastaneye kaldırılan ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybeden Türk futbolunun duayen ismi İlhan Cavcav'ın oğlu Murat Cavcav'ın Gençlerbirliği Spor Kulübü'nün başkanlığına aday olduğu yönünde açıklamalarda bulunduğu bildirildi. İlhan Cavcav'ın başkanlığı döneminde kulübün Başkan Vekili olarak görev yapan Murat Cavcav'ın sabah saatlerinde yaptığı açıklamasında Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan olağanüstü genel kurulda başkanlığına aday olduğunu yayımladığı yazılı açıklama ile kamuoyuna duyurduğuna dikkat çekildi. 

İLHAN CAVCAV'IN VEKİLİ VE OĞLU OLARAK BEN SORUMLUYUM

Cumartesi günü başkent Ankara'da bulunan kulüp tesislerinde gerçekleştirilecek olan olağanüstü kurulda kulübün başkanlığına aday olacağını açıklayan Murat Cavcav'ın yayımladığı yazılı açıklamasında '22 Ocak 2017 tarihinde ebediyete uğurladığımız babam İlhan Cavcav'ın acısını paylaşan herkese teşekkür ediyorum. Gençlerbirliği Spor Kulübü yaşadığı müddetçe İlhan Cavcav'ın da ismi yaşayacaktır. Bu doğrultuda şahsım adına ben kendimi, İlhan Cavcav'ın vekili ve oğlu olarak kendimi sorumlu kıldım. Camiamızı ve İlhan Cavcav'ı ve beni yakınen tanıyan bir yönetim kurulu listesiyle birlikte genel kurul tarafından verilecek olan onayla birlikte önümüzdeki dönem içerisinde Gençlerbirliği'ne hizmet etmeye hazırım. Gençlerbirliği Spor Kulübü başkanlığına adayım. Bu kutlu görevi gururla üstlenirken her üyemizin desteğini almak şahsım ve arkadaşlarım için son derece büyük bir önem arz etmektedir'  ifadelerini kullandığı belirtildi. 

murat cavcav gençlerbirliğ başkan adayı murat cavcav kimdir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar