Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

İstanbul’da 3 Gün Elektrikler Olmayacak!

BEDAŞ bakım ve onarım kapsamında 3 gün üst üste İstanbul’da elektrikleri kesecek. 1 Martta başlayacak olan kesintiler, 3 Mart günü sona erecek. Bedaş ilk gün sadece 2 ilçede elektrikleri kesecekken, kalan 2 günde 6 ilçede elektrikleri kesecek.

İstanbul’da 3 Gün Elektrikler Olmayacak!
İstanbul’da 3 Gün Elektrikler Olmayacak! Musa
Bu içerik 541 kez okundu.

İstanbul ara ara sürekli karanlığa mahkum oluyor. Kısa süre önce yaşanan siber saldırılardan dolayı ana elektrik kabloları kopmuş ve sık sık elektrikleri kesintiye uğramıştı. Son dönemde de bakım ve onarım çalışmalarından dolayı elektrikler ülkenin dört bir yanında kesiliyor.  
İstanbul’da 3 gün bakım ve onarım çalışması sebebiyle elektrikler kesilecek. 1 Martta sadece 2 ilçede elektrikler kesilecek. Bu ilçelerden birisi Esenyurt, diğer ise Güngören. Esenyurt’ta elektrikler saat 9.30 – 18.00 arasında kesilecek. Güngören de ise elektrikler 10.00 – 19.00 arasında kesilecek. Mahalle ve sokaklar için BEDAŞ resmi sitesine girerek planlı bakım kategorisinden görebilirsiniz.
2 – 3 MART KESİNTİSİ
2 Mart ve 3 Mart yani Perşembe ve Cuma günleri art arda elektrikler kesilecek. Genelde aydınlık saatlere denk getirmeye çalışılan bu kesintiler, yine de akşamın bir kısmını da kapsayacak. Elektrik kesintileri Küçükçekmece, Büyükçekmece, Avcılar, Esenler, Güngören ve Sarıyer ilçelerinde yapılacak. Kesintiler 2 Mart Perşembe günü 8.00 – 19.00 arasında olurken 3 Mart’ta 8.00 – 20.00 saatleri arasında olacak. Kesinti olacak mahalle ve sokaklar için BEDAŞ resmi sitesinden planlı bakım kategorisinden ulaşabilirsiniz.
DOĞALGAZ ÇALIŞMAYACAK
Havaların oldukça soğuk olduğu kış gününde bu kesintiler halka ısınma problemi olarak geri dönecek. Diğer her şey halledilebilir ama günümüzde tüplü soba olmadığı için elektrikli soba, doğalgaz çalışmayacak. Bu sebeple insanlar bu saatler arasında ısınamayacak. Artık tek çare yorganın altına girmek olacak gibi.

 

istanbulda elektrik kesintisi istanbul elektrik kesntisi bedaş 3 gün elektirk kesintisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar