Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Hagi Röportajı: Emre Belözoğlu Galatasaray’da Fenerbahçeli Olduğunu İtiraf Etmişti

Romanyalı eski Galatasaraylı futbolcu Gheorge Hagi Socrates Dergisi Mart sayısında röportaj yaptı. Röportajda Galatasaray döneminden de bahsetti.

Hagi Röportajı: Emre Belözoğlu Galatasaray’da Fenerbahçeli Olduğunu İtiraf Etmişti
Hagi Röportajı: Emre Belözoğlu Galatasaray’da Fenerbahçeli Olduğunu İtiraf Etmişti Musa
Bu içerik 695 kez okundu.

Eski Romen futbolcu, daha sonrada Teknik direktörlüğe soyunan Hagi Socrates Dergisi’ne verdiği röportajda Galatasaray dönemlerinden de bahsetti.

Kendisine sorulan bu çocuk olmuş artık artık Süper Lig’de oynayabilir dediğiniz kimler vardı diye sorulunca, “benim işim adam seçmek. Bu işte oldukça iyiyim. Emre Arda ve Ribery” olduklarını söyledi.

EMRE Belözoğlu’nun daha Galatasaray’da oynarken “ ben Fenerbahçeliyim, Galatasaray’da oynarken de gönlüm hep Fenerbahçe’den yanaydı” konuşması hakkında soru sorulduğunda ise, “Galatasaray onun evi gibiydi. Evi onu kabul etmeseydi ne yapacaktı? Fenerbahçe onu kabul etmesi için böyle söyledi. Sonuçta Galatasaray onu istemiyorsa futbolu bırakamazdı.” cevabını verdi.

“Türk futbolunun 2000 yılındaki dik bir ivme ile yükselmesinde Hagi bunun neresindeydi?” sorusuna ise, “Türk futboluna benim katkımı şöyle açıklayabilirim. Eğer Türkiye Milli Takımı’nda o dönem de ben de olsaydım, dünya 3.sü değil de dünya birincisi olurduk” yanıtını verdi.

“Sneider siz Galatasaray’ın teknik direktörü olsanız, sizin Hagi’niz olur muydu?” sorusuna ise “böyle şeyler sadece hayal. Teknik adam tüm stratejiyi belirlemelidir. Stratejiniz uygunsa her şey güzel olur ama onu beceremezseniz kimse tek başına bir şey değildir. Bunu da teknik direktör sağlar. Teknik sirektör stratejiye bakar, başkanlarda parasal kısma. Bütçeye göre hareket ederek en iyisini yapmak zorundadır teknik direktör” açıklamasını yaptı.

hagi socrates dergisi röportajı socrates dergisi mart ayı socrates emre belözoğlu fenerbahçeli gheorge hagi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar