Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Jeremain Lens İçin Beşiktaş Masaya Oturdu

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman geen hafta İngiltere ziyaretinin asıl sebebi ortaya çıktı. İngiltere takımı olan Sunderland ile görüşmeye gittiği ortaya çıkan Orman Jeremain Lens için bonservisi birlikte transfer etmek için masaya oturdukları söylendi.

Jeremain Lens İçin Beşiktaş Masaya Oturdu
Jeremain Lens İçin Beşiktaş Masaya Oturdu Musa
Bu içerik 769 kez okundu.

Fenerbahçeli futbolculara gözünü diken Beşiktaş yönetimi sezon başında CANER Erkin ve Gökhan Gönül’ü kadrosuna katmıştı. Bununla da yetinmeye Beşiktaş camiası şimdi ise bonservisi İngiltere takımı Sunderland’da olan Jeramain Lens için İngiltereye geçtiğimiz hafta ziyarette bulundu. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Sunderland ile bonservisi ile birlikte şuan Fenerbahçe’de forma giyen Jeramain Lenstransfer etmek için masaya oturduğu ortaya çıktı.

Hollanda asıllı 29 yaşındaki futbolcu Fenerbahçe’de bu sezonluk kirada oynuyor. 2019 yılına kadar bonservisini elinde tutan Sunderland takımı ile masaya oturan ve futbolcuyu bonservisi ile birlikte transfer etmek isteyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın yanı sıra teknik direktör Şenol Güneş’in de oldukça istekli olduğu açıklandı.

ŞENOL GÜNEŞ: "KADROMDA GÖRMEK İSTERİM"

Şenol Güneş Beşiktaş yönetimi ile bu konuyu konuşarak, Lens’in oldukça yetenekli bir futbolcu olduğu, şuan performansında düşüklük görülse de genele baktığımızda kadromda görmek isteyeceğim bir futbolcu. İmkanlar yeterliyse, bu futbolcuyu kadroya katabilirsek oldukça güzel olur dediği söylendi.

SEZON SONUNDA TEKRAR MASAYA OTURACAKLAR

Beşiktaş yönetimi Sunderland yönetimine şimdilik fikrini söyledi. Sezon sonunda tekrar masaya oturacak olan iki camia, eğer anlaşabilirlerse ve Lens de Beşiktaş’ta oynamak isterse, bir sonraki sezon Lens Fenerbahçe yerine Beşiktaş’ta forma giyecek.

LENS beşiktaş başkanı fikret orman fikret orman sunderland görüşmesii Jeramain Lens fenerbahçe jeremain lens
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar