Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Sergen Yalçın Yine Hakeme Laf Attı: “Kargalar Bile Güler”

Sergen Yalçın Kasımpaşa maçı sonrası yaptığı açıklamada hakemin verdiği penaltıyı eleştirerek, “böyle bir penaltıya kargalar bile güler” ifadesini kullandı.

Sergen Yalçın Yine Hakeme Laf Attı: “Kargalar Bile Güler”
Sergen Yalçın Yine Hakeme Laf Attı: “Kargalar Bile Güler” Musa
Bu içerik 439 kez okundu.

Kayserispor’un teknik direktörü Sergen Yalçın Kasımpaşa Kayserispor maçından berabere ayrıldı. Maçı çok iyi kontrolü altına alan Sergen Yalçın’ın takımı oldukça iyi performans sergiledi. Ama maç yine de berabere bitti.

Maçtan sonra yapılan basın toplantısında Kayserispor teknik direktörü Sergen Yalçın, “böyle bir performansa 1 puanla buradan ayrılmak çok üzdü. Buradan 3 puanla ayrılmak bizim hakkımızdı. Kasımpaşa da çok iyi mücadele etti. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız. Geçen maçta da hakem verdiği kararlarla maçımızı yedi. Bu haftada verdiği penaltı kararı çok yanlıştı. Böyle bir penaltıya kargalar güler. Penaltıyı o kadar basit pozisyonlarda çalmak çok yanlış. Kazanmaya en yakın olan bizdik. Hakemler hep bize karşı hata yapıyor. Bizim karşımızdaki takımlara da yapsınlar o zaman” diye konuştu.

HEP HAKEM HATALARI..

Eski Beşiktaşlı efsanevi futbolcu Sergen Yalçın kendi ifadeleriyle sürekli hakem hatalarına maruz kalıyor. Hakemin verdiği bir hatalı karardan sonra takımın performansı düşüyor. Bu performans düşüklüğü de tüm takıma yansıyınca maçtan galip ayrılmak mümkünken,  beraberlik yada mağlubiyetle sonuçlanıyor.

Bakalım sonraki maçlarda Sergen Yalçın’dan nasıl ifadeler duyacağız.

SERGEN YALÇIN KAYSERİSPOR sergen yalçın kayserispor kasımpaşa spor toto süper lig basın açıklaması
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar