Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hayır Çadırına Girdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun’a gitmek için havalimanına giderken yoldaki kendisine el sallayan vatandaşların yanında durup sohbet ettikten sonra, ardından evet ve hayır çadırlarını ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Hayır Çadırına Girdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hayır Çadırına Girdi Musa
Bu içerik 470 kez okundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Samsun’a gideren Atatürk havalimanına makam aracında gitti. Yolda kendisine el sallayan çocuklar ve kadınları olduğu yerde duran Erdoğan, onlarla kısa bir muhabbet etti. Ardından yoluna devam eden Erdoğan evet ve hayır çadırlarını görünce aracını tekrar durdurttu. Önce evet çadırına girerek faaliyetlerine bakan Cumhurbaşkanı, daha sonra evet çadırının 2 metre yanında bulunan hayır çadırına girmeyi ve oradaki vatandaşlarla da muhabbet etmeyi ihmal etmedi. İçerideki bir vatandaş tarafından kaydedilen konuşmalar şu şekilde gerçekleşti:

Erdoğan içeri girdiğinde, neden hayır dediklerini sorunca, oradaki bir kadın, daha çağdaş bir Türkiye olması için cevabını verdi. Erdoğan şuan yeterince çağdaş ve rahat değilmisiniz sorusuna kadın değiliz cevabını verdi.

Kadın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a neden bu sisteme gerek var? Zaten ülkeyi siz yönetiyorsunuz diye sorunca, Erdoğan o tam olarak öyle değil. Şuanki sistemde CHP tam 484 tane gen soru vermiş. Bu gen sorulardan sadece 4 tanesi kabul dilip kalan 480 tanesi reddedilmiş. Meclis gen sorularla uğraşmaktan işini yapmaz hale geldi. Bu sebeple bunun gibi bazı şeylerin değişmesi gerekiyor cevabını verdi.

Biraz daha hayır çadırında muhabbet eden Erdoğan çadırdan ayrıldı ve havalimanının yolunu tuttu.

erdoğan hayır çadırı erdoğandan hayır çadırın aziyaret cumhurbaşkanı erdoğan evet çadırı samsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar