Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

David Beckham’ın Yüzündeki Dikişler Herkesi Şok Etti

Ünlü eski efsanevi futbolculardan olan David Beckham bir filmde rol alacak. Filmdeki rolü gereği yüzüne dikiş izli maske yapılan futbolcu, bir kareyi Instagram hesabından paylaşınca herkes acaba kazamı geçirdi diye şok oldu. Daha sonra ise makyaj olduğu ortaya çıktı.

David Beckham’ın Yüzündeki Dikişler Herkesi Şok Etti
David Beckham’ın Yüzündeki Dikişler Herkesi Şok Etti Musa
Bu içerik 2675 kez okundu.

Bir zamanların en iyi futbolcularından olan ve yakışıklılığı ile de bir çok reklamda oynayan ünlü eski Alman futbolcu David Beckham, futbolu bıraktıktan sonra reklam alanına yönelmişti. Ünlü futbolcunun filmde oynayacağı çok fazla bilinmediği için, Beckham resmi Instagram hesabından bir kare paylaşınca herkes şok oldu. Ünlü oyuncu rolü geeği yüzüne yara ve dikiş izi makyajı yapılmış şekilde bir fotoğraf paylaşınca, herkes acaba Beckham kazamı geçirdi sorusunu sorarken gerçekler kısa sürede anlaşıldı.   

2017 yılında vizyona girmesi planlanan Knights of the Roundtable: King Arthur filminde Beckham da rol alacak.

Ünlü eski futbolcunun bir çok hayranı var ve ofiste zor bir gün notuyla paylaştığı resmini tam 500 bin kişi beğendi. Beğeni ile birlikte hayranlarından yorumalar da yağdı.

Reklamcılık kariyerinde oldukça başarılı olan ünlü eski futbolcu sinema sektöründe de başarılı olması düşünülüyor. Çünkü reklamda da kısmen rol yapma gereği duyuluyor ve Beckham bu rolünü çok iyi yapıyordu.

david beckham beckham beckham film beckham dikiş izleri Knights of the Roundtable: King Arthur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar