Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Mardin’de 50 Öğrenciyi Taciz Etmiş

Mardin’de bir okulda temizlik görevlisi olarak görev yapan M. Ş. Y. 50 öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu dolayısıyla tutuklanarak cezaevine konuldu.

Mardin’de 50 Öğrenciyi Taciz Etmiş
Mardin’de 50 Öğrenciyi Taciz Etmiş Musa
Bu içerik 459 kez okundu.

Son dönemde artan öğrenciye cinsel istismarda öğrencinin yaşı iyice küçüldü. 6 – 7 yaşındaki 1. Sınıf öğrencileri bile taciz edilir oldu. Mardin’in Derik ilçesinin Gökçek Köyü’nde bulunan bir ilkokulda temzilik görevlisi olarak görev yapan 3 çocuk babası M. Ş. Y. Okulda farklı zamanlarda 8 – 12 yaşları arasındaki 50 öğrenciyi taciz ettiği söylendi.


OLAY ÇOCUĞUN AİLESİNE SÖYLEMESİYLE ORTAYA ÇIKTI
Taciz edilen bu 50 öğrenciden bir tanesi ailesine olayı anlatması sonucu aile hemen savcılığa başvurdu. Derik Cumhuriyet Savcılığı, olayla ilgili soruşturma başlattı. Okuldaki bütün kız öğrencilere pedagog eşliğinde cinsel istismar yapılıp yapılmadığı ile alakalı sorular soruldu. Sorulardan çıkan sonuca bakınca 8 – 12 yaşları arasında 50 öğrencinin temizlik görevlisi tarafından taciz edildiği tespit edildi.
Derik ilçesinin Gökçek köyündeki bu okulda yaşanan cinsel taciz olayının aydınlanmasının ardından 43 yaşındaki temizlik görevlisi gözaltına alındı. Sorgusunun ardından mahkemece tutuklanan görevli cezaevine konuldu. 
Eskide bu seviyede bir taciz söz konusu olmazken, şuan her ay bir çok ilde daha ufacık çocuklara cinsel istismar olayları görüyoruz. Bu olayların önüne geçmek için tedbirler alınması gerektiği pedagoglarca söyleniyor. Cinsel istismarın suçunu ağırlaştırmak ve çocuklara yılın belli dönemlerinde cinsel istismar ile alakalı üstü kapalı pedagoglarca sorular sorularak böyle bir şeyi hemen tespit edilebileceği de söylendi.

 

cinsel taciz temizlik görevlisi taciz mardinde okulda taciz okulda taciz öğrenciye cinsel istismar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar