Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Ahmet Çakar: “Beşiktaş’ın Şampiyonluğunu Kutlarım”

FIFA kokartlı eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Başakşehir’in Akhisar’a yenilgisinin ardından yaptığı açıklamada bu saatten sonra Başakşehir’in durumu toparlayamayacağını, Beşiktaş’ın şampiyonluğunu şimdiden kutladığını dile getirdi.

Ahmet Çakar: “Beşiktaş’ın Şampiyonluğunu Kutlarım”
Ahmet Çakar: “Beşiktaş’ın Şampiyonluğunu Kutlarım” Musa
Bu içerik 2267 kez okundu.

Beşiktaş işe Başakşehir zirve yarışında kıyasıya mücadele ediyorlar. Bu yarışta ilk yarı liderliği elinde bulunduran Başakşehir, ikinci yarıda liderliği kaptırdığından beri geri alamadı. Kritik haftalardan birinde Akhisar’a 2 – 1 yenilen Başakşehir, Beşiktaş’ın bu haftaki maçı kazanmasının ardından puan farkı 5’e çıkacak ve şampiyonluk mücadelesinden bir adım daha uzaklaşmış olacak.

FIFA kokartlı eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar, bu yenilginin ardından yaptığı açıklamada, Beşiktaş’ın şampiyonluğu şimdiden kutlu olsun diyerek, Başakşehir’in şampiyon olma ihtimalini gözler önüne serdi.
Beşiktaş bu Pazar günü Gençlerbirliği ile mücadele edecek. Bu mücadeleden galip ayrılması durumunda, Başakşehir ile arasındaki puan farkı 5’e çıkacak. Başakşehir 53 puanda kalırken, Beşiktaş 58 puana çıkmış olacak.
Zaten Galatasaray ve Fenerbahçe şampiyonluk yarışından kopmuş durumda. Galatasaray’ın 46 puanı varken Fenerbahçe’nin ise 44 puanı var. Yani Beşiktaş ile Galatasaray arasında 9, Fenerbahçe arasında 11 puan fark var. Süper Lig’de son 8 hafta kaldı. 8 hafta 24 puan demek. Bu süreçte her şey olabilir ama yine de bütün avantajlar Beşiktaş’ta gözüküyor.
Beşiktaş’ın son dönemde şampiyonluğu verdiği çok olmuştur. Ama bu yıl ki performansına bakılırsa hiç verecekmiş gibi durmuyor.

 

beşiktaş şampiyon beşiktaş beşiktaş şampiyonluk süper lig
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar