Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Ülker 1 Nisan Videosu İçin “Kumpas” Açıklaması

Bisküvi sektöründe dünya devleri arasında bulunan Ülker bir video ile skandala imzasını attı. 1 Nisan’a özel bir video diye sosyal medyada yayınlanan videoya bir çok kişi tepki gösterinde Ülker yöneticisi Murat Ülker açıklama yapmak zorunda kaldı.

Ülker 1 Nisan Videosu İçin “Kumpas” Açıklaması
Ülker 1 Nisan Videosu İçin “Kumpas” Açıklaması Musa
Bu içerik 672 kez okundu.

Dünyanın en büyük bisküvi ve çikolata firmalarından birisi olan ülker sözde çocuklar için 1 Nisanı vurgulayan şakalarla alakalı bir videoyu sosyal medyada yayınladı. Video yayınlanmasının ardından insanlar tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Çünkü videodaki ses oldukça ürkütücüydü. Videonun içinde anlatılan şakalar da oldukça sadistçeydi. Bu videoya tepkilerin ardından Ülker yöneticisi Murat Ülker açıklama yapmak durumunda kaldı. Murat ülker açıklamalarında videoyu Ülker firmasının çıkarmadığını, bir kişi ülker logo ve müziklerini kullanarak kendince bir video yaptığını, bu videonun resmi olarak Ülker ile hiçbir bağlantısı olmadığını söyledi.

Murat Ülker açıklamalarının devamında, bu videoyu yapan kişi araştırılıyor ve bulunduğunda hakkında işlem yapılacak. Böyle bir video ile markayı kirletmesinin affedilir tarafı yok diye konuştu.

1 Nisan şaka yapılma günü olduğu için insanalar bugünde birbirlerine bazı hilelerle şaka yapıyorlar. Birisi de Ülker’e 1 Nisan şakası yapmış gibi. Bu bir şaka da olsa ciddi bir şaka olduğu için Ülker firması bu işin peşini bırakmayacak gibi.

ülker 1 nisan şaka videosu 1 nisan videosu murat ülker kumpas
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar