Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Fenerbahçe’de Volkan Şen Advocaat Krizi

Fenerbahçe ‘de Volkan Şen ve Advocaat kısa süreli tartışma yaşadı. Karabükspor Fenerbahçe maçında oyuna sonradan giren futbolcu Volkan Şen kısa süre sonra oyundan tekrar çıkarılmasına tepki gösterdi ve ikili arasında ufak bir tartışma yaşandı.

Fenerbahçe’de Volkan Şen Advocaat Krizi
Fenerbahçe’de Volkan Şen Advocaat Krizi Musa
Bu içerik 538 kez okundu.


Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe Karabükspor karşılaşması sırasında, dakika 68 iken Fenerbahçeli teknik adam Advocaat oyuna Volkan Şen’in girmesini istedi. Oyuna giren Volkan Şen daha girmesinden 10 dakika sonra 78. Dakikada sakatlandı. Sahaya sağlık görevlilerinin girmesi ve Volkan Şen’i kenara almasının ardından Hollandalı teknik adam yeni bir futbolcu değişikliğine gitmek istedi. Bunun üzerine Volkan Şen ayağa kalktı ve kendisinin iyi olduğunu ve devam edebileceğini söyledi. Şen’in bu ısrarına rağmen Advocaat oyuncu değiştirmek istedi. Karara itiraz eden Şen, Fenerbahçe Kulübü'nün İdari Menajeri Hasan Çetinkaya'nın yanına gitti ve hocayı ikna etmesini istedi. Çetinkaya’nın da müdahalesi sonucu değiştimeyince Volkan Şen söylenerek oyundan çıktı. Volkan Şen’in söylenişi ve kızgınlığı yüzünden okunuyordu. 
Futbol maçlarında yedek olarak maça sonradan girdikten sonra aynı maç içinde oyundan çıkarılan futbolcu sayısı oldukça azdır. Volkan Şen bu kategoride yerini almış oldu.
Volkan Şen açıklamalarında teknik hocanın neden kendisini oyundan çıkardığını anlamadığını söyledi. Demek ki Advocaat oyun oynayışını veya performansını beğenmediği için oyundan çıkarmak istedi. Konuyla alakalı Advocaat’tan bir açıklama gelmedi.

 

volkan şen advocaat fenerbahçe karabükspor volkan ien advocaad tartışması
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar