Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

1 Milyon Emekliye Promosyon Tatil Hediyesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, emeklilerin de tatil yapması gerektiğini düşünerek, turizm firmalarıyla ve THY ile anlaşma sağlamaya çalıştıklarını, bu kapsamda 1 milyon emekliye oldukça düşük fiyatlarda promosyon tatil imkanı sunacaklarını dile getirdi.

1 Milyon Emekliye Promosyon Tatil Hediyesi
1 Milyon Emekliye Promosyon Tatil Hediyesi Musa
Bu içerik 769 kez okundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, turizm krizini ülke içinde çözmeye çalışıyor gibi. Ülkemizin yurtdışı turist sayısı oldukça düşeceği düşünülünce, yerli turistle bu eksiklik giderilmeye çalışılacak gibi. Bu kapsamda 1 milyon emeklinin tatil yapması, hem ülke turizminin hareketlenmesi, hem de emeklilerin uzun süredir tatil yapmadığı düşünülerek, onlara bu imkanı sunmaya hazırlanılıyor. Bu promosyon tatiller Ege ve Akdeniz kıyılarında olacak ve deniz ve kum turizmi üzerine olacak.


Müezzinoğlu bu konu, ülkemizde 12 milyon emekli vatandaş var. Bunlardan bir çoğu eskiden oldukça kötü surumdayken, şimdi bizim dönemimizde seviye atladılar. Biz bu kişilerin daha da rahat yaşayabilmeleri için çabalayacağız. Turizm Bakanlığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yaptığı çalışmada THY ve Ege ve Akdeniz kıyılarındaki turizmcilerle görüşerek, en az 1 milyon emekliye promosyon tatil imkanı sunacaklarını, bu konuda son görüşmelerin devam ettiğini, bu tatillerin bir sonraki Ekim ve Mart ayında olacağını söyledi.


Bu konuyla birlikte 16 Nisan referandumuna da değinen Müezzinoğlu, 17 Nisan sabahına bambaşka uyanacaklarını, muhalefet partilerinin yalanlarına inanmamaları gerektiğini, neymiş biz bu sistemi çocuklarımızı da devlete sokmak için yaptığımızı, şuana kadar böyle bir örneğin olmadığını, bu zamana kadar bu partilerin yalanlarına cevap vermekten iş yapamaz olduklarını dile getirdi.

 

1 milyon emekli emekli emekliye promosyon emekliye promosyon tatil ege kıyıları akdeniz kıyıları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar