Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

A Milli Takıma, Müjde Gibi Haber Geldi

Özellikle orta alanda bir çok yıldız oyuncusu bulunan Milli Takımımız, aynı bölgede ki yıldızlar kervanına 2 yeni oyuncu daha katmak üzere.

A Milli Takıma, Müjde Gibi Haber Geldi
A Milli Takıma, Müjde Gibi Haber Geldi Cem Güner
Bu içerik 288 kez okundu.

Milli takım seçimini daha önce Almanya Milli Takımı, tarafından kullanan Tolgay Arslan ve henüz Milli takım kararını açıklamayan Kerem Demirbay konusunda gelişmeler'de son noktaya doğru gelindi.

Arjantinli Oyuncu Onaylandı Sıra Tolgay'da

Beşiktaş Futbol Takımın'da top oynayan yıldız orta saha oyuncusu Tolgay Arslan, "Daha önce Almanya Milli Takımında forma giydim. Ama o zaman yanlış bir karar vermiştim ve artık Türk Milli Takımın'da oynamak istiyorum. Kendimi Türk hissediyorum." şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. 

Tolgay Arslan konusunda kesin olarak kararın ise FIFA tarafından sezon sonunda belli olacak. Tolgay Arslan konusunda ki en büyük gelişme, Arjantin'de doğan ancak İtalya Milli Takımın'da 4 dakika forma giyen yıldız futbolcu Ezequiel Schelotto örneği. FIFA, yaptığı açıklama ile oyuncunun isteği üzerine Arjantin Milli Takımın'da oynamasını onaylamıştı.

Keremin Yanıtı Bekleniyor

Kerem Demirbay konusunda ise Fatih Terim'in ısrarcı olduğu belirtildi. Son sözü söyleyecek olan oyuncunun kararını yakında açıklaması bekleniyor. Yakın çevresi tarafından ikna edilen ve kendisinin de isteğinin Türkiye Milli Takımı seçmeyi daha mantıklı bulduğu ve isteğinin'de öyle olduğu söyleniyor.

Fatih Terim konuyla ilgili olarak ise son olarak,"Keremi çok beğeniyorum.  İnşallah yakın zamanda aramızda olacak. Bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor." demişti.

kerem demirbay Türkiye A Milli Futbol Takımı Tolgay Arslan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar