Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Fenerbahçe, FFP Konusunda UEFA ile Görüşmeye Hazırlanıyor

Fenerbahçe yönetimi, UEFA ile yaptığı Finansal Fair Play (FFP) anlaşması ile ilgili yeni bir düzenleme yapılması için UEFA yetkilileriyle görüşme yapmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe, FFP Konusunda UEFA ile Görüşmeye Hazırlanıyor
Fenerbahçe, FFP Konusunda UEFA ile Görüşmeye Hazırlanıyor Cem Güner
Bu içerik 380 kez okundu.

Fenerbahçe yönetimi, kendileri gibi Galatasaray, Trabzonspor ve Beşiktaş'ın da yaptığı FFP anlaşmasının ülkemizde yaşanan kur artışı nedeniyle kulüplere zarar verdiğini bu konuda yeni bir düzenleme yapılması UEFA yetkililerinden görüşme talep ettiği ve bu talebin olumlu karşılandığı öğrenildi.

Fenerbahçe yönetiminin, taleplerinin olumlu karşılanması üzerine harekete geçerek, kulüp içinde yaşanan gelişmeleri ve kur artışının anlaşma şartlarını zorladığı konusunda UEFA'yı ikna etmek için hazırlıklara başladığı öğrenildi. Sarı-lacivertli kulüp adına görüşmeyi başkan Aziz Yıldırım'ın yapacağı ve görüşmenin önümüzdeki ay UEFA'nın Nyon'daki merkezinde olacağı bilgisine ulaşıldı.

Aziz Yıldırım'ın, UEFA Başkanı Ceferin ile yapacağı görüşmede, Türk kulüplerinin kur farkından kaynaklanan sorununu masaya yatıracağı ve bu konuya bir çözüm bulunmasını talep etmesi bekleniyor. Bu konuyu daha önce Galatasaray yönetiminin ilettiği Ceferin, kur farkından kaynaklanan zarar konusunda kulüplerimize kolaylık sağlanacağı yönde görüş bildirmişti. Fenerbahçe yönetiminin görüşme talebini kabul eden Ceferin, konuyla ilgili Türkiye Futbol Federasyonu yetkililerinden bilgi aldı.

fenerbahçe uefa ffp anlaşması ceferin nyon
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar