Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Galatasaray Yönetimi Josue Bonservisi İçin Kararını Verdi

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray Teknik Direktörü Tudor, Galatasaray yönetimine Josue için bonservisini alın diye tavsiyede bulunmuştu. Bunun üzerinde yönetim kararını verdi. Josue için Porto’ya 2.5 milyon Euro ödemeye razılar.

Galatasaray Yönetimi Josue Bonservisi İçin Kararını Verdi
Galatasaray Yönetimi Josue Bonservisi İçin Kararını Verdi Musa
Bu içerik 378 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde Hırvat teknik adam Tudor Josue’yi çok beğendiğini, tam kendi istediği bir futbolcu olduğunu, eğer imkan varsa bu futbolcunun bonservisini almalarını istedi. Bunun üzerine yönetim, “aceleye gerek yok Mayısın ikinci haftasına kadar oyuncunun performansını görelim. Daha sonra al dersen alalım” diye cevap verdi.

Bonservisi Porto’da bulunan futbolcu güzel performans sergilemeye devam ederse ve kendisi de isterse Galatasaray futbolcunun bonservisi için Porto ile masaya oturacak. Galatasaray yönetimi Porto’ya 2.5 milyon Euro Jouse’nin bonservisi için önerecek. Eğer Porto bu teklifi kabul ederse, ünlü oyuncu Galatasaray’da daha uzun süre devam edecek.

Teknik direktör Tudor, Josue için “ Tam da istediğim bir futbolcu. Milli takım için verilen arada bile antremanlarını aksatmadı. Maça yedek olarak çıkınca moralini bozmuyor. Hatta motivasyonunu ve çalışmalarını oyuna as olarak girmek için artırmaya çalışıyor. Oyuncu takıma hiçbir şekilde zarar vermiyor. Oldukça uyumlu bir futbolcu.” Açıklamasını yapmıştı.

josue porto josue bonservisi hırvat teknik adam tudor galatasaray teknik direktörü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar