Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Beşiktaş!a Şok! Talisca Bu Sezon Takımdan Ayrılıyor

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Talisca bu sozen takımdan uçacak gibi. Çünkü sözleşme maddelerinde yer alan futbolcunun serbest kalması için koyulan maddenin cezasını Manchester United ve Liverpool ödemeye razı olduğunu söyledi.

Beşiktaş!a Şok! Talisca Bu Sezon Takımdan Ayrılıyor
Beşiktaş!a Şok! Talisca Bu Sezon Takımdan Ayrılıyor Musa
Bu içerik 610 kez okundu.

Beşiktaş ünlü forvet Talisca’yı 2 yıllığına Benfica’dan kiralamıştı. Daha bu yıl ilk yılı olan Talisca kartal yuvasından uçabilir. Çünkü Benfica Talisca’yı kiralarken, eğer bir takım Talisca için 23 milyon euroluk teklif yaparsa, Benfica’nın futbolcuyu geri alma ve sata hakkı vardır maddesi koymuştu. Bu maddeyi bilen Manchester United ve Liverpool, Beşiktaş’taki performansını çok beğendiği futbolcu Talisca’yı kadrosuna katmak için bu parayı ödemeyi kabul ettiklerini duyurdu.

BEŞİKTAŞ’TA MORALLER ÇOK BOZULDU

1 yıl daha kadrosunda görmeyi bekledikleri, daha sonra ise belki bonservisini de amayı düşündükleri futbolcu Talisca’ya 23 milyon Euro teklifinin ardından yuvadan uçacağı yönünde düşüncelere kapılan Beşiktaş yönetimi, kara kara düşünmeye başladı. Eğer böyle bir şey olursa diye yönetim şimdiden Talisca’nın yerini doldurabilecek bir futbolcu arayışına girdikleri öğrenildi.

Beşiktaş’ın bu yılki başarısında büyük Rolü olan yıldız futbolcu için bu teklifler geri çekilmesi durumunda Talisca bir yıl daha Beşiktaş’ta oynayacak. 

talisca talisca satışı beşiktaşlı yıldız forvet talisca beşiktaşa şok beşiktaş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar