Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Grindel: Organizasyon Tecrübesine Sahibiz

Grindel: Organizasyon Tecrübesine Sahibiz
Grindel: Organizasyon Tecrübesine Sahibiz Cem Güner
Bu içerik 265 kez okundu.

 

UEFA Kongresi’nde, UEFA Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçilen Almanya Futbol Federasyonu Başkanı Reinhard Grindel, 2024 Avrupa Şampiyonası Adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Hafta içi Finlandiya’nın başkenti Helsinki’de gerçekleşen UEFA Kongresi’nde, UEFA Yönetim Kurulu Üyeliği’ne Türkiye'den Servet Yardımcı, Almanya'dan Reinhard Grindel seçilmişti. Her iki ülkenin temsilcisi de, 2024 adaylığı ile ilgili görüşlerini belirtmişti. Reinhard Grindel adaylık şanslarıyla ilgili Fanatik Gazetesine yaptığı açıklamalardarda "Bizler futbolu seviyoruz. Statlarımız, altyapımız hazır ve en önemlisi organizasyon tecrübemiz çok yüksek. Biz 2024’ü düzenlemeyi çok istiyoruz." dedi.

İşte Grindel'in o açıklamaları:

TFF İLE İYİ ÇALIŞMALARIMIZ VAR

"Öncelikle şunu belirteyim, biz Servet beyi, o da bizi bu seçimde destekledi. Oyumuzu ona verdik. TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve ekibi ile de çok iyi bir çalışmamız var."

ORGANİZASYON TECRÜBESİNE SAHİBİZ

Almanya ile Türkiye'nin aday olduğu 2024 Avrupa Şampiyonası için şanslarını değerlendiren Grindel, "Biz evimizdeki son Avrupa Şampiyonası’nı 1988’de yaptık. Son olarak da 2006 Dünya Kupası’nı başarıyla gerçekleştirdik. Bizler futbolu seviyoruz. Statlarımız, altyapımız hazır ve en önemlisi organizasyon tecrübemiz çok yüksek. Biz 2024’ü düzenlemeyi çok istiyoruz. Türkiye her şeyi organize etsin, onları sonuna kadar destekleriz ama bu konuda kupayı almak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız" ifadelerini kullandı.

Reinhard Grindel uefa 2024 servet yardımcı tff
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar