Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Altay Kulübü Haciz Şokuyla Sarsıldı!

Türk futbolunun köklü kulüplerinden İzmir temsilcisi Altay Spor Kulübü, borçları nedeniyle kulübe gelen haciz şokuyla sarsıldı.

Altay Kulübü Haciz Şokuyla Sarsıldı!
Altay Kulübü Haciz Şokuyla Sarsıldı! Cem Güner
Bu içerik 709 kez okundu.

Spor Toto 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden Altay, bugün ligde oynayacağı Çorum Belediyespor maçı öncesi borçları nedeniyle kulübe gelen alacaklı müvekili avukat ile icra memurlarının formalarına haciz koymak istemesiyle şok yaşadı.

Maçın başlamasına kısa süre kala yaşanan bu gelişmeyle sarsılan Altay Spor Kulübü yöneticilerinden Atakan Atalay, duruma el koyarak alacaklı taraf ile haciz tutanağını imzaladı. Altay Spor Kulübü'nün Genel Müdürü olan Atakan Atalay, yaşanan gelişmelerin ardından kulüp başkanı Özgür Ekmekçioğlu'nun ilerleyen günlerde konuyu çözüme kavuşturmak için alacaklı taraf ile bir araya geleceğini aktardı.

Altay Spor Kulübü'ne icra açan tarafın Özel bir güvenlik firması olduğu ve 117 bin liralık alacağını tahsil etmek amacıyla böyle bir yönteme başvurduğu öğrenildi.

Özellikle haciz zamanını maç saatine denk getiren güvenlik firmasının avukatı ve icra memurları Altay ile Çorum Belediyespor arasında oynanacak müsabaka öncesi Altay Spor Kulübü'nün soyunma odasına girerek futbolcuların maça çıkmak için üzerlerine giydiği formaları haczetmek istedi. Bu durum karşısında şok yaşayan futbolcular ve teknik heyet zaman kaybetmeden kulübün Genel Müdürü Atakan Atalay'a durumu aktardı. Olaya el koyan yönetici, soyunma odasında bulunan avukat ve icra memurlarını Atatürk Stadı'nın başka bir bölümüne alarak haciz tutanağını imzaladı. Genel Müdür Atakan Atalay, bu tatsız olayın ardından yaptığı açıklamada Kulüp Başkanı Özgür Ekmekçioğlu ile durum değerlendirilmesi yaptıktan sonra en kısa zamanda borcun ödeneceğini belirtti. Altay Spor Kulübü'nün 117 bin lira  olan bu borcu kısa süre içerisinde özel güvenlik firmasına ödememesi durumunda yine hacizle karşı karşıya kalacağı belirtildi.

altay haciz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar