Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Yanal’dan Açıklama: Mehmet Ekinci’nin Kalması İçin Çok Çabaladık

Trabzonspor’un teknik direktörü Ersul Yanal kadro dışı kaldığı için gitmek isteyen ve Fenerbahçe ile anlaşması beklenen Mehmet Ekinci hakkında açıklamalarda bulundu. Kendisinin kalması için çok mücadele ettiklerini söyleyen Yanal, futbolcuyla anlaşamayınca ayrılmak durumunda kaldık diye konuştu.

Yanal’dan Açıklama: Mehmet Ekinci’nin Kalması İçin Çok Çabaladık
Yanal’dan Açıklama: Mehmet Ekinci’nin Kalması İçin Çok Çabaladık Musa
Bu içerik 623 kez okundu.

Trabzonspor’da üst üste yeniliklerle yeni bir yapılanma yapmaya çalışan tecrübeli teknik adam Ersun Yanal, bu konudaki mücadelenin karşılığını almaya başladıklarını ifade etti. Trabzonspor maçlarına renk geldiğini söyleyen teknik adam, artık her maçımızda 20 binden aşağı seyircimiz olmuyor. Bu da takımda bir gelişme olduğunu gösterir diye konuştu.

KAMPTA HİÇ YABANCI FUTBOLCUMUZ YOKTU

Yıla başladıklarında hiç yabancı futbolcuya sahip olmadıklarını dile getiren Yanal, daha sonra yaptığımız yeniliklerle 2 yabancı futbolcu Akapo ve Esteban’ı kadrolarına kattıklarını söyledi.

Devre arsında bir çok futbolcu ile anlaşamadıklarından dolayı ayrılmalar yaşandı. Bu futbolcular Mustafa Yumlu, Güray, Muhammed Demir, Suk, Akakpo Ramil olarak açıklandı. Mehmet Ekinci ile anlaşmak için çok çabaladıklarını ama futbolcu kadro dışı kalınca ayrılmak istedi. Bizim vizyonumuzla futbolcunun vizyonu uyuşmadığı için yollarımızı ayırmak durumunda kaldık diye söyledi.

Mehmet Ekinci son alınan habere göre Fenerbahçe ile imza atmaya hazırlandığı açıklandı.

ersun yanal mehmet ekinci trabzonspor ersun yanal trabzonspor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar