Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Sneijder'in Menajeri Guido Albers, Fenerbahçe İddialarını Yalanladı

Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers, Portekiz medyasında yer alan Hollandalı futbolcunun Fenerbahçe'ye transfer olacağı yönde çıkan haberleri yalanladı.

Sneijder'in Menajeri Guido Albers, Fenerbahçe İddialarını Yalanladı
Sneijder'in Menajeri Guido Albers, Fenerbahçe İddialarını Yalanladı Cem Güner
Bu içerik 1246 kez okundu.

Hollanda'da yayın yapan Fox Sport kanalının, Fenerbahçe'nin Wesley Sneijder'i transfer etmek için Guido Albers ile bir görüşme yaptığı yönünde iddiasıyla ilgili, Ajansspor'dan Özgür Sancar'a açıklamalarda bulunanan ünlü menajer Guido Albers, 'Wesley Fenerbahçe asla oynamaz' dedi.

İşte Guido Albers'in, Fenerbahçe iddilarına ilişkin yaptığı açıklamaları:

Wesley transferi için Fenerbahçe ile görüşme yapmadığını belirten Albers, "Wesley asla Fenerbahçe'de oynamaz. Beni arayanlar olmadı. Fenerbahçe'yle Wesley için yaptığım bir görüşme de yok. Ayrıca teklif gelse bile Wesley, Fenerbahçe'de oynamayı tercih etmeyecektir. Asla Fenerbahçe'de oynamaz" ifadelerini kullandı. 

Sneijder'in sarı-kırmızılı takımda mutlu olduğununun altını çizen ünlü menajer, "Daha önce de söylediğim gibi, Wesley takımını çok seviyor. Sözleşmesine saygı duyuyor. 11'de yer alarak takımına maksimum katkı sağlamak istiyor. 11'de yer almayan her futbolcu üzülür. Wesley de böyle bir üzüntü yaşıyor. Daha fazlası değil" dedi.

Guido Albers Sneijder galatasaray fenerbahçe
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar