Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Caner Erkin'in Menajerinden Beşiktaş'a Mesaj

Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak, oyuncusunun kariyerine Beşiktaş'ta devam etmek istediğini söyledi.

Caner Erkin'in Menajerinden Beşiktaş'a Mesaj
Caner Erkin'in Menajerinden Beşiktaş'a Mesaj Cem Güner
Bu içerik 1831 kez okundu.

Beşiktaş'ın sezon başında satın alma opsiyonuyla kiraladığı milli futbolcu Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak, oyuncunun gelecek sezon hangi takımın formasını giyeceğiyle ilgili 'önceliğimiz Beşiktaş'ın satın alma opsiyonunu kullanması' dedi.

Batur Altıparmak, İtalyan medyasına Caner'in geleceği ve İnter'den neden ayrıldığı konusunda açıklamalarda bulundu.

İşte Altıparmak'ın İtalyan medyasına yaptığı açıklamaları:

Caner'in sezon başında İnter'den ayrılarak Türkiye'ye dönmesine değinen Altıparmak, "İnter'de herhangi bir problemimiz yoktu. Oyuncum bu fırsattan dolayı çok mutluydu. Problem bir önceki teknik adam Frank De Boer'du. Geldiğinde Caner'e kendini göstermesi için yeteri kadar zaman vermedi. Mesajı netti: "Eğer ayrılmak istiyorsan bunu yapabilirsin. Benim planlarım arasında yoksun." Gerçekten inanılmaz. Oyuncuyu daha tanımıyorsun bile" dedi.

PROBLEM KESİNLİKLE DE BOER'DU

Caner Erkin'i İnter'e, Galatasaray'ın eski hocası Roberto Mancini'nin transfer ettirdiğini söyleyen Batur Altıparmak, "Onu Galatasaray'daki günlerinden tanıyordu ve beğendiği birisiydi. O varken bir sorun yaşamadık. Dediğim gibi problem kesinlikle De Boer'du" ifadelerini kulandı.

ÖNCELİĞİMİZ BEŞIKTAŞ'IN SATIN ALMA OPSİYONUNU KULLANMASI

Caner Erkin'in önümüzdeki sezon İnter'de mi, yoksa başka bir kulüpte mi kariyerine devam edeceğiyle ilgili konuşan Batur Altıparmak, "İlk seçenek Beşiktaş'ın satın alma opsiyonunu  kullanması, ki bizim de tercihimiz bu yönde. Ama kullanmazsa başka seçenekleri değerlendiririz. Caner Beşiktaş'ta çok mutlu, bu kesin. İnter'e geri dönme konusu da seçeneklerimiz arasında." ifadeleriyle konuşmasını noktaladı.

caner erkin beşiktaş batur altıparmak roberto mancini inter
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar