Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Aziz Yıldırım'a Küfür Edenlere 1 Yıl Men!

Fenerbahçe Kulübü, Başkan Aziz Yıldırım'a küfür edenleri 1 yıl tüm müsabakalardan men etti.

Aziz Yıldırım'a Küfür Edenlere 1 Yıl Men!
Aziz Yıldırım'a Küfür Edenlere 1 Yıl Men! Cem Güner
Bu içerik 607 kez okundu.

Fenerbahçe Spor Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, Başkan Aziz Yıldırım'a küfür eden taraflarların 1 yıl boyunca tüm karşılaşmalardan men edildiğini kamuoyuyla paylaştı.

Fenerbahçe Basketbol takımının maçlarında bir grup tarafların Aziz Yıldırım'a küfür etmesinin ardından harekete geçen yöneticiler, olaya karışan kişileri tespit ederek, sportmenliğe aykırı davranışlarını cezasız bırakmadı. Sarı-lacivertli yöneticiler, Başkan Yıldırım'a küfür eden kişileri 1 yıl tüm müsabakalardan men cezası ile cezalandırdı.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Abdi İpekçi Spor Salonu’nda 23 Mart 2017  tarihinde oynanan Anadolu Efes – Fenerbahçe Erkek Basketbol müsabakasında, organize bir şekilde tribünde yer aldığı görülen bir grup, Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’a ağır hakaret ve küfür içeren tezahüratlarda bulunmuşlardır.

Hukuka ve ahlaka aykırı, süreklilik arz eden bu eylemler üzerine Başkanımız adına yapılan suç duyurusuna istinaden, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturmada, grubun elebaşları ile bir kısım şüpheliler 1’er yıl süreyle spor müsabakalarını seyirden men cezası almışlardır. Konu ile ilgili şüpheliler hakkında soruşturma halen devam etmektedir.

aziz yıldırım men küfür fenerbahçe
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar