Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Bosna Hersek, Fatih Terim görüşmesi sonlandı

Bosna Hersek Futbol Federasyonu temsilcileri ile deneyimli teknik direktör Fatih Terim arasında gerçekleşen görüşme sonlanırken, anlaşma dair yapılan ilk açıklama ise, Terim'in düşünmek için süre istediği oldu.

Bosna Hersek, Fatih Terim görüşmesi sonlandı
Bosna Hersek, Fatih Terim görüşmesi sonlandı Cem Güner
Bu içerik 604 kez okundu.

Bosna Hersek Milli Takımı'nı ayağa kaldırmak için yeni bir yapılanmaya gitmeye hazırlanan ve bu doğrultuda takımı Fatih Terim'e emanet etmek isteyen Bosna Hersek Futbol Federasyonu, Galatasaraylı eski futbolcu Tarık Hodziç'in ayarladığı görüşmenin ardından, İstanbul'da deneyimli adamla bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmeye, Bosna Hersek F.F. adına stratejik danışman Zvjezdan Misimovic ve Hodziç katıldı. 

Federasyon başkanı Dino Begi adına Fatih Terim'e tekliflerini ileten Misimovic ve Hodziç, yaklaşık 3 saat süren görüşme süreci boyunda, Terim'e planlarını anlattı. Görüşmenin ardından hem Terim hem de Bosna Hersek tarafı açıklamalarda bulundu.

BÜTÜN BOSNA TERİM'İ İSTİYOR

Hodziç, Fatih Terim ile yaptıkları görüşmeyle ilgili olarak verdiği demeçte, "Biz düşüneceğiz, taşınacağız. İki taraf da düşünecek taşınacak. İnşallah hoca gelir, biz de o zaman Avrupa Şampiyonası'na gideriz. İnşallah gelir, bütün Bosna istiyor, biz çok istiyoruz. Bütün Bosna ayakta." dedi.

ANLAŞMA OLURSA BİZZAT KENDİM AÇIKLAYACAĞIM

Terim ise 3 saatlik görüşmeyle ilgili olarak, Bosnalı dostlarıyla yemek yediklerini, çok keyifli sohbet ettiklerini belirterek, Tarık Hodziç ve Misimovic'i İstanbul'da görmenin güzel bir duygu olduğunu söyledi. Hodziç ile dostluğunun çok uzun yıllara dayandığını kaydeden Terim, yemekte futbol konuştuklarını, neticenin ilerleyen günlerde belli olacağını ve anlaşma sağlanması durumunda bizzat kendisinin açıklayacağını söyledi.

 

bosna hersek milli takımı fatih terim tarık hodziç
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar