Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Dursun Özbek'e İlk Rakip Mustafa Cengiz Oldu

Mustafa Cengiz, Galatasaray Başkanlığına tekrar aday olacak Dursun Özbek'e rakip olduğunu açıkladı.

Dursun Özbek'e İlk Rakip Mustafa Cengiz Oldu
Dursun Özbek'e İlk Rakip Mustafa Cengiz Oldu Cem Güner
Bu içerik 1279 kez okundu.

Galatasaray Yönetiminin seçimli Olağanüstü Genel Kurul kararı almasının ardından 20 Ocak'ta gerçekleşecek seçimde Başkan Dursun Özbek'e rakip olacak ilk bugün yaptığı açıklamayla Mustafa Cengiz oldu.

İşadamı Mustafa Ceniz, 20 Ocak'taki Genel Kurul'da Galatasaray Başkanlığına aday olduğunu ve bu göreve layık görülmesi durumunda takımı Fatih Terim'e emanet edeceğini söyledi.

Bu kararı açıklamadan önce sarı-kırmızılıların eski başkanlarında Ünal Aysal ile görüşerek desteğini aldığını ve yönetimi devralması halinde Aysal'ın Basketbol şubesine sponsor olacağını belirtti.

CENGİZ KENDİ EKİBİYLE GALATASARAY'IN BAŞINA GELMEK İSTİYOR

20 Ocak'a kısa bir süre kaldığını, ancak kendisinin 100 imzayı hemen toplayabileceğini belirten Mustafa Cengiz, kendisine Dursun Özbek'ten yönetimine katılması yönünde bir teklif gelmesi durumunda bu teklifi geri çevireceğini kaydederek, "Adaylığım Galatasaray camiasına hayırlı olsun. Bu saatten sonra geri dönüş yok. Dursun Özbek'ten teklif gelirse yönetimine girmeyeceğim. Kendisiyle problemim yok ama isterse tesislerden sorumlu yönetici yapabilirim" ifadelerini kullandı.

PROJELERİMİZ HAZIR

Başkanlık adaylığını açıkladığı konuşmasında camiayada bir mesaj gönderen Cengiz, Perşembe gününe kadar listesini netleştireceğini belirterek hekesden gönlünü ferah tutmasını istedi. Listesinden Galatasaray'ın önde gelen isimlerine de yer vereceğini kaydeden Cengiz, 2-3 yıl gibi kısa bir sürede Galatasaray'ı dünya kulübü yapacaklarını ve bunun için projelerinin hazır olduğunu, ilerleyen günlerde hepsini açıklayacaklarını söyledi.

Mustafa Cengiz Galatasaray
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar