Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Aykut Kocaman'dan Elmas'a: "Ozan'ın Yaptığı Hatalar Örnek Olsun"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Kocaman, Eljif Elmas ile yakından ilgilendiği belirtilirken, genç oyuncuya tavsiyeler verirken Ozan Tufan üzerinden örneklendirme yaptığı öğrenildi.

Aykut Kocaman'dan Elmas'a:
Aykut Kocaman'dan Elmas'a: Orkun Akbaba
Bu içerik 1030 kez okundu.

Fenerbahçe’de son dönemde sular durulmuyor. Sarı lacivertli ekibin teknik direktörü Aykut Kocaman’ın son zamanlarda aldığı kararlar, spor gündeminde konuşulmaya devam ediyor.

Tecrübeli teknik adamın genç yıldız Eljif Elmas ile yakından ilgilendiği ifade edildi. Kocaman’ın Elmas’a tavsiyelerde bulunarak sürekli olarak motivasyon sağlamaya çalıştığı öğrenildi.

"MUTLAKA ŞANS GELECEKTİR"

Aykut Kocaman’ın Eljif Elmas ile birebir görüşme yaparak, “Sen bu kulübün geleceği için önemli bir oyuncusun. Mutlaka sana bir şans gelecektir. Tüm konsantrasyonunu futbol hayatına vermelisin. Ozan Tufan’ın yaptığı hatalar sana örnek olsun.” dediği iddia edildi.

"FORMAYA LAYIK OLACAĞIM"

Genç yıldız Elmas’ın ise bu tavsiyeye karşı, kendisine güvenmelerinin çok önemli olduğu ve sarı lacivertli formaya layık olmak için bütün gücüyle mücadele edeceğini söylediği belirtildi.

Fenerbahçe’de son zamanlarda Hollandalı yıldız Robin van Persie’nin takımdan ayrılacağı gündeme gelmişti. Eğer söz konusu ayrılık gerçekleşirse Eljif Elmas için de ilk 11 şansı doğmuş olacak. Verilen fırsatları iyi değerlendireceği düşünülen genç yıldıza teknik direktör Aykut Kocaman’ın da inancının tam olduğu ifade ediliyor.

Ozan Tufan ve Persie’nin son zamanlarda gösterdiği performanstan ötürü memnun olmayan Aykut Kocaman, iki oyuncu hakkında da son zamanlarda oldukça sert kararlar almıştı.

aykut kocaman fenerbahçe eljif elmas ozan tufan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar