Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Barcelona-Beko Sponsorluk Anlaşması İçin İmzalar Atıldı

Beko ile İspanya La Liga’da bulunan Barcelona arasında yapılan sponsorluk anlaşmasında imzalar atıldı.

Barcelona-Beko Sponsorluk Anlaşması İçin İmzalar Atıldı
Barcelona-Beko Sponsorluk Anlaşması İçin İmzalar Atıldı Cem Güner
Bu içerik 2076 kez okundu.

Beko ile İspanya La Liga’ da bulunan Barcelona arasında yapılan sponsorluk anlaşması imza merasiminde Ali Koç da vardı.

Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç, Beko ile Barcelona arasında yapılan sponsorluk anlaşmasının imza töreninde bulundu. Koç Holding A.Ş bünyesinde yapılan Beko-Barcelona Sponsorluğu, için Ali Koç Barcelona’ya gitti.

İmza töreninde bulunan Ali Koç, “"Dünyanın en büyük kulüplerinden biri olan FC Barcelona ile sponsorluk anlaşmasını uzattığımız için mutluyuz" konuşmasını yaptı.

Bu yıl son bulan kol sponsorluğu anlaşmasını 3 yıl daha uzatan Beko, Barcelona’ya yıllık 10 milyon Euro ödediğini açıkladı. 3 yıl uzatılan sponsorluk anlaşmayla Beko, her yıl 19 milyon Euro sponsorluk bedeline tabii tutuldu.

Barcelona Camp Nou Stadyumu’nda düzenlenen imza töreninde Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Koç, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, Arçelik A.Ş. CEO’su Hakan Bulgurlu ve Barcelona Futbol Kulübü Başkanı Josep Maria Bartomeu Floreta ile Barcelonalı fubolcu Gerard Pique yer aldı.

Barcelona-Beko sponsorluk anlaşması imza töreninde konuşma yapan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Y. Koç, "Geride bıraktığımız dört yılda son derece verimli bir iş birliğine imza attık. FC Barcelona sportif başarısını istikrarlı bir şekilde artırırken, Beko da global marka pozisyonunu dünya çapında güçlendirdi. Her iki marka da sporun birleştirici ve iyileştirici gücüne yürekten inanarak, sporun temsil ettiği değerleri attıkları her adıma taşıyor. Yeni dönemdeki ortaklığımızın, küresel başarılarımızı ve sağladığımız toplumsal katma değeri artıracağına inanıyoruz” açıklamasını yaptı.

Camp Nou’da düzenlenen imza töreninde konuşan FC Barcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu ise; “Bugün lider küresel bir marka olan Beko ile stratejik bir ortaklığa imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2014’ten bu yana samimiyet ve güven üzerine kurulu bir iş birliği geliştirdik. Kulübümüzün bu dönemde kaydettiği sportif başarılar ve küresel etkileşimde Beko’nun da önemli rolü var. Sonuç olarak Beko, Nike ve Rakuten ile birlikte ana sponsorluğumuzu üstlendi. Bu süreç büyük gayrimenkul projemiz Espai Barça ile birlikte pozisyonumuzu dünya genelinde daha da güçlendirecek diğer stratejik projeler için de önemli bir adım” değerlendirmesinde bulundu.

Barcelona Ali Koç Beko
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar