Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Galatasaray Müzesinin İlk Ziyaretçisi Basın Mensupları Oldu

Galatasaray Müzesi’nin halka açılacağı tarih belli oldu. Müzenin ilk ziyaretçileri basın mensupları oldu.

Galatasaray Müzesinin İlk Ziyaretçisi Basın Mensupları Oldu
Galatasaray Müzesinin İlk Ziyaretçisi Basın Mensupları Oldu Cem Güner
Bu içerik 620 kez okundu.

Galatasaray’ın tarihini yansıtan müzenin halka açılacağı tarih belli oldu. Tarihi kupalar, formalar, madalya ve fotoğrafların yer aldığı müzenin ilk ziyaretçileri basın mensupları oldu.

Gezisine Galatasaray Başkan Yardımcıları Adil Arapoğlu ile Dinç Üner ile Galatasaray Spor Kulübü Ticaret Direktörü ve Mağazacılık AŞ Genel Müdürü Ali Öğüdücü’nün de katıldığı müzenin, 2 bin 100 metrekare alana sahip olduğu bildirildi. Müzede Galatasaray’ın tüm branşlarından olan kupalar bulunuyor.

Galatasaray’ın tarihi UEFA Kupa’larına ayrı bir platformda yer verildi. Arsenal galibiyeti ile kazanılan UEFA Kupası ve Real Madrid zaferi ile kazandıkları UEFA Süper Kupası ile Galatasaray tarihe adını yazdırmıştı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde yer alan müzenin halka açılış tarihi 1 Mart Perşembe günü saat 10:00'da olarak açıklandı.

Galatasaray tarihinde yer edinmiş başarılar, kupalar, madalyalar ve fotoğrafların sergileneceği müzede taraftarlar ayrıca özel olarak hazırlanmış olan kısa filmin sinema salonunda izlenmesinin ardından stat turu yapacak.

Müze sonunda açıklamada bulunan Galatasaray Başkan Yardımcıları Adil Arapoğlu,  "Müzede o kadar çok şey var ki... Galatasaray'ın Fenerbahçe ile takım kurduğunu biliyor musunuz? Bunu müzede göreceksiniz. Uzun yılların çalışmalarını göreceğiz" sözlerinde bulundu.

galatasaray galatasaray müzesi Adil Arapoğlu Dinç Üner Ali Öğüdücü UEFA Süper Kupası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar