Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Emre Belözoğlu Tekrar Fenerbahçe’ye Dönüyor

Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasında Haziran ayından Fenerbahçe Başkanlığı yarışması yapılacak. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’da yarışmayı kızıştıracak Emre Belözoğlu atağı geleceği bildirildi.

Emre Belözoğlu Tekrar Fenerbahçe’ye Dönüyor
Emre Belözoğlu Tekrar Fenerbahçe’ye Dönüyor Cem Güner
Bu içerik 1117 kez okundu.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın tekrardan yeni sezon sürecinde Ali Koç’u geride bırakıp başkan olması halinde Emre Belözoğlu’na profesyonel idarecilik vermeyi planlıyor. Başakşehir’in tecrübeli oyuncusu Emre Belözoğlu’nun direktör olarak gelmesi bekleniyor.


Başakşehir’in profesyonel oyuncusu Emre Belözoğlu’na daha önce de Fenerbahçe’nin idari bölümünde görev alması teklifinde bulunulmuştu. Belözoğlu’nun birkaç yıl daha futbol oynama düşüncesi olduğu için bu teklifi reddetmişti. Tekrar yapılan teklif üzerine eski Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu’nun Fenerbahçe sportif direktörlüğü yapmaya ılımlı baktığı bildirildi.

Profesyonel şekilde İtalyanca ve İngilizce konuşabilen Emre Belözoğlu’nun sportif direktörlüğü için uygun olduğu açıklandı.

Önceden Fenerbahçe’nin şimdilerde ise Başakşehir’in yıldızı olan Emre Belözoğlu’nun, yönetim ve teknik heyet arasındaki köprüyü kuracak kişi olması hedefleniyor.

emre belözoğlu aziz yıldırım fenerbahçe
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar