Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Fenerbahçe’den Erdoğan’a Vergi Muafiyeti Teşekkürü

Geçtiğimiz gün onaylanan torba yasalar arasında futbolculara yönelik uygulanan vergi muafiyeti de vardı. Fenerbahçe Kulübü tarafınca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür mesajı yayımlandı.

Fenerbahçe’den Erdoğan’a Vergi Muafiyeti Teşekkürü
Fenerbahçe’den Erdoğan’a Vergi Muafiyeti Teşekkürü Cem Güner
Bu içerik 1922 kez okundu.

7103 sayılı "Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun"da Türk sporcu ve amatör spor kulüplerinin desteklenmesi amacıyla meclise sunulan torba yasanın Türkiye Büyük Millet Meclisinden geçip Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanmasına Fenerbahçe camiasından teşekkür geldi.

Yapılan kanunda, sporculara ödenen ücretlerden kesilen gelir vergisinin kulüp ve şirketlere geri iade edileceği bildirilmişti. Onaylanan torba yasada, amatör kulüplerin desteklenmesi amacıyla bu kararın alındığı bildirilmişti.

Fenerbahçe Kulübü tarafından yayımlanan mesajda, "Türk sporu ve amatör branşların geleceği açısından tarihi nitelikte olan bu önemli kanunun çıkmasından dolayı başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım'a, Sayın Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak'a, konuyu tasarı haline getirerek meclise sunan iktidar partisi mensuplarına, kanun tasarısını destekleyen tüm parti milletvekillerimize ve ilgili tüm bürokratlara teşekkür ederiz." sözleri yer aldı.

 

recep tayyip erdeoğan fenerbahçe vergi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar