Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

“Kazanan Fenerbahçe Olacaktır”

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Fenerbahçe Başkanlığı’na Ali Koç’tan sonra Aziz Yıldırım'ın da yeniden başkan adaylığını koyacağını açıklamasından sonra “Kazananın Fenerbahçe olacağını” bildirdi.

“Kazanan Fenerbahçe Olacaktır”
“Kazanan Fenerbahçe Olacaktır” Cem Güner
Bu içerik 726 kez okundu.

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, 3 Haziran’da seçimli genel kurul yapılmasına yönelik değerlendirmede bulundu. Başkanlıkta Ali Koç ve Aziz Yıldırım olmak üzeri 2 aday olduğunu bildiren Mosturoğlu, projelerin yarışacağını ve sonuçta kazananın Fenerbahçe olacağını bildirdi.

Mosturoğlu, "Bu süreç daha evvel başladı. Ali Bey adaylığını uzun bir süre önce açıkladı ve başkan bugün açıkladı. Artık 2 aday var. Çok adaylı seçimler dinamizm getirecektir. Projeler yarışacak ve Fenerbahçe'yi çağ atlatacaktır. Hayırlı olacağını düşünüyorum. Kazanan Fenerbahçe olacaktır" sözlerinde bulundu.

Heyecanının bitmediği sürece bu tip yarışmaların olacağını bildiren Mosturoğlu, "Başkan bu heyecanı taşıyan hayaller kuran, peşinde koşan bir insan. Hayaller, projeler ve heyecan bitmediği sürece başkan bu tip yarışların içinde olacaktır. Bizlerde onu destekleyeceğiz. Mümkün olduğu kadar seçim sürecinin branşları etkilememesi için çaba sarfediyoruz. Fenerbahçe'de seçim süreci ilk defa bu kadar erken başladı. Bu zamana kadar takımları yarışın dışında ne kadar bıraktıysak şimdide aynı şekilde bırakmaya çalışacağız. Taraftarımızda seçim sürecinden etkilendi. Onlarında önceliği takımların başarısının desteklemesi gerek. Herkes bir adayı sever veya sevmez" ifadesini belirtti.

Üye sayısının 32 bin kişiye ulaştığını bildiren Mosturoğlu "Özellikle 1 milyon üye projesinden sonra büyük bir artış oldu. Üye sayısı 32 bin civarında. Katılımın rekor olacağını düşünüyorum. Başkan iddialı bizde iddialıyız. Başkan kazanacaktır. Aziz Yıldırım'ın mega bir projesi var. Bu proje bütün illeri kapsıyor. Onunla ilgili başkan açıklamalar yapacak. Bu gerçekten de bugünün güncel konularını içeren, üzerinde çok kafa yorulması gereken bir proje.” Sözlerini kaydetti.

Reina saldırısının olduğu süreçte Fenerbahçe’ye sosyal medya üzerinden saldırı olduğunu bildiren Mosturoğlu, "Hesapların fetöcü olduğu ortaya çıktı ve bu hesaplar çoğaldı. Taraftarımız onları Fenerbahçeli olarak görüp bir yapının çalışmasına katkıda bulunuyor. Cumhuriyet savcısı dosyalarıyla bu ispatlandı. Biz direk Ali Bey'in adaylığıyla alakalı bir şey söylemedik." ifadesinde bulundu.

İki adayında projelerini açıklayacağını bildiren Mosturoğlu, "Ali Koç da başkan da projelerini açıklayacak. Her ikisi de UEFA kurallarını biliyor. Onlara göre projelerini sunacaklar. O yapar bu yapamaz dememiz doğru değil. Her ikisi de projelerini anlatacak. Şimdiden spekülasyon içinde olmamak lazım" açıklamasını yaptı

şekip mostoroğlu fenerbahçe aziz yıldırım ali koç
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar