Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Dünya Kupası’ndan İlk Turda Elenen Almanya Löw Kararını Açıkladı

Almanya milli takımının teknik direktörlüğünü yapan Joachim Löw’ün akıbeti belli oldu. Panzerler yola Löw ile devam etme kararı aldı.

Dünya Kupası’ndan İlk Turda Elenen Almanya Löw Kararını Açıkladı
Dünya Kupası’ndan İlk Turda Elenen Almanya Löw Kararını Açıkladı Cem Güner
Bu içerik 348 kez okundu.

Bilindiği üzere 2018 FIFA Dünya Kupası mücadelelerinde en güçlü takımlardan biri olarak tutulan Almanya, ilk turda kupaya veda etmişti. Almanya’nın yaşadığı bu yenilgi tüm totemleri çürütülürken sorunun uzun yıllardır takımın teknik direktörlüğü görevini üstlenen Joachim Löw’de olduğu belirtilmişti.  

Almanya milli takımının teknik direktörlüğünü yapan Joachim Löw’ün akıbeti elenme sonrasında beri merak ediliyordu. Hayal kırıklığı ile sonlanan Almanya’nın bu yenilgisi sonrasında ülkesinde bir süre takım geleceğini düşünen Löw’ün takımda kalmaya karar verdiği açıklandı.

Panzerlerin başında 2022 yılına kadar kalma sözleşmesini Almanya Futbol Federasyonu ile yapan Joackim Löw’e Almanya Futbol Federasyonu Başkanı Reinhard Grindel ile yaptığı konuşmanın cesaret verdiği belirtildi. Grindel, ülkeye döndükten sonra özel olarak sohbet ettiği Löw’e kendisine güvendiklerini bildirmiş.

joachim löw almanya
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar