Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Cüneyt Çakır’ın İsmi Finale Damga Vurdu

'Fas-İran' ve 'Nijerya-Arjantin' maçında düdük çalan Cüneyt Çakır’ın final maçını da yönetmesi bekleniyor.

Cüneyt Çakır’ın İsmi Finale Damga Vurdu
Cüneyt Çakır’ın İsmi Finale Damga Vurdu Cem Güner
Bu içerik 756 kez okundu.

Türkiye’yi Dünya Kupası turnuvalarında temsil eden Cüneyt Çakır, Rusya’da 'Fas-İran' ve 'Nijerya-Arjantin' maçlarında düdük çaldı. İsmi çeyrek final hakemleri arasında yer almayan Çakır’ın final maçını yöneteceği tahmin ediliyor.

Rusya’da düdük çaldığı iki maçı da başarıyla yöneten Çakır’ın 'Nijerya-Arjantin' maçındaki soğukkanlılık ve güçlü otoritesi ile aldığı VAR kararı dünya basınında geniş yer tutmuştu.

2010 yılında UEFA Elit Listesi’ne giren Çakır’ın adı çeyrek final maçlarını yönetecek ve turnuvanın kalanında görev almayacak hakemler arasında bulunmadı. Bu da Çakır’ın final maçına damga vuracağını kanıtladı.

Çeyrek final maçlarını yönetecek ve turnuvanın kalanında görev almayacak hakemler Salvadorlu Aguilar, Fransız Turpin, Özbek Irmatov, Polonyalı Marciniak ve Alman Brych olurken, Türkiye’nin kupadaki en güçlü temsilcisi Çakır’ın adı listede yer almadı.

Dünya Kupası'nda bizleri başarıyla temsil eden Cüneyt Çakır'ın adı çeyrek final hakemleri arasında yer almadı. Rusya'da 'Fas-İran' ve 'Nijerya-Arjantin' maçlarını yöneten, 'Nijerya-Arjantin' maçındaki VAR kullanımı büyük takdir toplayan Çakır'ın adı ciddi şekilde final için geçmeye başladı!

 

cüneyt çakır türkiye
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar